Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zH.

    senior tag

    válasz djculture #469 üzenetére

    kb. 10 másodpercembe telt, ellenben 400 hozzászólás megírásával, amellyel az aprót fikázzátok. ha magasnak találod az árat nem kell megvenni, ennyi. kezdem azt hinni egyeseknek ettől dagad.
    egyébként megkérdezhetném mi a topic célja? mert rajtatok kívül kb. senki sem fogja/nincs ideje elolvasni a sok hozzászólást (aminek semmi célja nincs), ideglevezésnek pedig elég gyenge, szóval tényleg nem értem.
    ugyan ilyen alapon nyithatnánk egy hülyét kapok azoktól akiket ez idegesít legjobban, vagy hülyét kapok a sok embertől akinek ettől dagad, vagy hülyét kapok a sok magának okosnak érző embertől stb.
    minden annyit ér, amennyiért megveszik és te is újoncként kezdted.
    nem olvastam végig a topicot, de igen a magas lovon ülnek egyesek, mert tudják a termék reális árát.

    elég újonc vagyok én is, de amikor elkezdtem itt fórumozni nem az egymást fikázó, sz*rrágó (már bocsánat) topicok, hozzászólások voltak hangsúlyban. többek között emiatt nem sajnálom ~150 törölt bejegyzésem (aminek legtöbbje - sőt - nem újonctopic volt), illetve ezért nem éri meg normális bejegyzést írni. nagyon szétvált a szakmai, illetve a közösségi rész, ez van, igazából egy ideje egyikre sincs időm, szakmai résszel pedig jó ideje nem foglalkozom.

    [ Szerkesztve ]

    just be

Új hozzászólás Aktív témák