Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz kenwood #42943 üzenetére

    Pedig el kellett volna kuldeni melegebb eghajlatra, nagy fogyasztoknak legalabb kulon aramkort csinalt?
    Ha az izzo kieg nagy esellyel lecsapja a kismegszakitot, az normalis jelenseg, ha mar kismegszakito, azt megnezheted mekkorakat rakott, divat 16a-st rakni mindenhova, de az nem feltetlen jo minden esetben, kabel tipus/atmero/fogyasztok fuggvenye
    A dobozban a csavarokat megnezheted, evente egyszer nem art rajuk nezni, meglazulhatnak, ez is termeszetes jelenseg

    Atomantiii
    A regisztralt villanyasz hozzanyulhat a meretlen vezetekhez is, csinalhat uj tarifanak kiepitest, dobozt athelyezhet, stb, a normal villanyasz csak a mert oldali dolgokhoz nyulhat, tehat oratol befele mindenhez
    Semmi extra nincs a regelt villanyaszban, x evet el kell tolteni igazoltan a szakmaban es letenni egy vizsgat - aminek az araval kurta jol jar valaki ( : -, semmivel nem masabb a munkaja mint a normalnak, a fentin kivul, tudnia kell a szabvanyokat dobozt hogy hova stb, rengeteg kontar regelt villanyasz van akit belso munkara se engednek ((( :
    Nekem mazlim van, az utcaban osszespannoltam egy idosebb regelt villanyasszal aki nalam csinalta a mero athelyezest es bovitest, azota mindent bartell alapon csinal, egyik majmot ismerte is aki elotte volt jelentkezo, 4. v 5. regelt villanyasz volt akin lattam tudja mit beszel, tobbi netto idiota, 80-90%-a csak a zseton miatt csinalja, elmu atvegye, tobbi nem erdekes

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák