Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Érdekes olvasni, grat a kutyushoz, jófejnek tűnik, mondjuk nekem az indokolatlan ugatás az sok lenne, pedig tanyán lakunk. Nagyon jó ha gyerekbarát, nálunk is szeretik a gyerekek és a kutya is őket, mindig figyel rájuk.

    Korábbi kutyám Rocky, a roti... képzett, brutális (kinézetre), és arany szívű. Szegény inkább erős volt, mint okos, a f@rka miatt halt meg... a szomszédba ment csajozni, de az úton nem volt szerencséje, elütötték sajnos. Eléggé megviselt, szinte a gyerekünk volt, vele akartam dolgozni, őrző-védőzni jártunk.

    Jelenleg van egy labink, Napóleon, imádjuk. Vakvezetőnek kezdte, szerepelt reklámfilmben, terápiás kutyaként dolgozik asszonnyal. Csodálatos fajta, szuper IQ, könnyen képezhető, csupa-csupa jó tulajdonság... de a szőre :O ebből télen nyáron hullik, naponta egy vödörrel lehet kifésülni. Gondoltunk már rá, h ebből pénzt kellene csinálni, végtelen sok szőre van... Autózni szokott velem, ahogy a rotim is anno, azt észre sem lehetett venni, h utazott, Napó után meg marad egy kiló szőr :Y

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák