Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz MZperX75 #3 üzenetére

    Igen, sokkal reálisabb alternatíva, minthogy ott figyel egy, a telefonnál is olcsóbban beszerezhető konzol, és azon nyomja. ...

    Bár a múltkor asszony egyik 14éves tanítványa említette, hogy mobilon játszik. Asszony kíváncsi lett, megkérdezte, mit.
    - "pábbdzsííí". Elsőre nem értettem, de leesett, hogy a PUBG akar lenni.
    Mondom oké, de mobilon?!?
    Most vagy én nem értem ezeknek a lövöldözős játékoknak a lényegét, vagy tényleg meg tudták oldani úgy mobilon, hogy még akár élvezhető is. Vagy a fentebb említett módszer, hogy itt a telefon csak a hardver. Franc tudja, nem látok a mai tinik fejébe.

    Fortnite-os élmény: múltkor átmentem szomszédhoz, ott a 11 éves gyerek nyomta ps4-en. Nem egy tipikus konzol műfaj, de úgy látszik, ebben is változott a világ.

    (#2) FoxiestFox: :R
    De biztos csak mi vagyunk már öregek ehhez. A mi időnkben is megvoltak a lövöldék, csak akkor Half-lifenak meg CounterStrike-nak hívták.

    [ Szerkesztve ]

  • BiP

    nagyúr

    válasz Meteorhead #9 üzenetére

    Jaja, UT is nagy kedvenc volt. Láttam az újból képeket, biztos jó lett volna.

    (#12) persil Én meg nem tudom, mi a különbség, mert az egész battle royale és mai online multi fps vagy ezekszerint majdnem-fps annyira hidegen hagy, hogy nem próbáltam. Pont azért kérdezek itt, hogy képbe kerüljek.
    De most tényleg, mi? Mert az nem derült ki. Ugyanúgy egymást kergetve lőni kell egymást.
    Persze CS-t lehet profi szinten is művelni, de mi csak simán játszottuk és élveztük.

    Az öregek duma meg lehet, hogy szar duma, de ez a valóság. Már nem úgy mozgat meg, mint huszonévesként. Meg inkább az, hogy van munka, család, kisgyerekek, nincs alkalom/idő órákat beletolni, mint anno a gondtalan években.
    Meg ugye az is, hogy még ha lenne is idő, más játékstílusokon nőttünk fel, nem akarunk mindent 100%-osan a mobilon csinálni, ha arra van egyéb jobb alternatíva. (PC, konzol).

    (#20) Hopkins95: pont ezt mondtam, hogy bár nem próbáltam, de biztos meg tudták úgy oldani az irányítást, hogy élvezhető/használható, ha már ennyien játsszák mobilon is.
    Azt meg látom, hogy a mai tinik bele vannak gyógyulva a telefonba, mindent azon csinálnak. Gondolom nincs is otthon PC, mert minek. Persze, hogy játszani is a mobilon játszik a többség. Az mindig kéznél van.

  • BiP

    nagyúr

    válasz persil #22 üzenetére

    De! Ettol meg tudom es tiszteletben is tartom, hogy mas meg azt, ugy es azon szereti.
    Nem kell a DE, mert ebben egyetértünk, nem beszélünk el egymás mellett.
    Én is elfogadom, ha valaki így játszik, ilyenekkel játszik, max. nem értem, mert nekem más tetszik, mások az igényeim, más az ízlésem.
    Ahogy azt is elfogadom, hogy vannak 40-es kivételek, akik szintén játszanak vele, de gondolom a mobilos pubg-nál nem ez a jellemző korosztály :)
    Azzal pedig felesleges vitázni, hogy virágzik a battle royal stílus, hiszen havi szinten jellennek meg az ilyen játékok. Ahogy a mobil mint játékplatform is egyre népszerűbb mind a kiadók mind a játékosok körében. Nem véletlenül szivárognak AAA franchise-ok is a mobil szegmensbe. Ma már rég nem a szókereső meg a bubble az egyetlen játszható mobilos játék, ez tiszta sor.
    (igaz, ettől még a mobilos multi-"fps" nem az én világom).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák