Új hozzászólás Aktív témák

  • finest

    őstag

    válasz csabika25 #1 üzenetére

    Amikor a legmagasabb bírság (300k) ötszöröse a minimálbérnek és a legalacsonyabb a fele, az szerintem is lehúzás. Ugyanis én azt látom, h a rendőrök nem a száguldozó hülyegyerekeket emelik ki a forgalomból, hanem a 30-as tábla mögül vadásznak a 40-nel haladókra. Sokat jövök-megyek, szerintem is sok a hülye sofőr, aki türelmetlen, de miért ne lennének türelmetlenek, amikor a kétsávos autópályán lépten nyomon le kell lassítani a dombon felfele egymást előző teherautók miatt. Olyankor hol az autópálya rendőrség? Trafipaxot telepíteni azt igen, de nem csak a gyorshajtással van a baj. Vagy ha valaki akadályozza a forgalmat, mint a pöcsölős szuzukis. Vagya sok hülye, aki a trafit látva a főúton 50-ig lelassít pedig 90-nel is mehetne. Rettentő sok ilyen példa van még a miért vezetsz úgy mint egy p@cs topikban.
    Szal nem értek egyet veled.
    A táblás hsz-ekről meg az a véleményem, h miért ne lennék ideges, amikor az M0-ás Szegedre lekanyarodó sávjának építésekor az M0 forgalmát egy bevásárlóközpont körforgalmára terelik rá, ahelyett, h a dabasi lejáró előtt - és nem utána kilóméterekkel - tennék ki a forgalomterelésre vonatkozó táblát. Legalább 1 óra kését okozva ezzel. Hogy ezt hányszor beszívtam már az autópályákon!

    [ Szerkesztve ]

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

Új hozzászólás Aktív témák