Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz speter33 #16 üzenetére

    Én is valami ilyesmi méltányos hozzáállásra gondoltam, de mivel egyelőre meg sem említették így nem valószínű, hogy bekövetkezik, bár sosem lehet tudni.. :U

    Hopkins95: szerintem meg nem az, kár ezen vitatkozni. 30euróért kapok olyan játékot is, amit rendesen lefejlesztettek és a vásárlással a tényleges készítőket tudom támogatni, nem a marketingeseket.. Az, hogy neked olan, minta most jönne ki, attól még nem lesz benne több munka a "fejlesztő" részéről, ami indokolná a magas árát.

    Silenzio: hát, most is végigjátszhatod, csak most már eredendően szebb -de mégsem elég szép- köntösben. ;)

    VinoRosso: tökéletesen értettem és nem is úgy gondoltam, hogy modot gyártani, hanem, moddolni (feltelepíteni, szenvedni vele, elviselni a bugotat, nézni az összeomlásokat, stb.). Szerintem elég gáz, ha egy ilyen árú játéknál már eleve azt várjuk, hogy lehessen moddolni, hogy élvezhetővé varázsolják a rajongók, de ez csak az én véleményem. :B

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák