Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Nem szeretnék senkit, vagy semelyik teszt készítőt megbántani, de én nem hiszem el azokat a dolgokat, hogy a crysis egy 8600GT szintű vga-n, vagy valamilyen notin 100-200K-s kategóriában döccenés mentesen fut.

    Persze 800x600, alapon lehetséges, csak nem életszerű.

    Raktam össze gépeket, és még egy 4850-el sem futott rendesen. 512Megás volt az igaz, de jobbra számítottam.

    Hiába volt húzva, bizony meg-meg akadt, és bizonyos tereptárgyakat csak akkor rajzolt ki amikor már nagyon közel értél, egyébként hűlt helyét láttad.

    Sok féle gépen próbáltam, amiket öszeraktam, és igaz nem csúcs vga-val volt szerelve egyik sem, csak észszerűvel, de a döccenésmenteeség egyikre sem volt igaz magas beállításon 1680x1050-en. Sőt még lassú is volt, néztem is milyen hülén megy, aztán a fraps megmondta, hogy azért, mert 18-22 fps-el "robog".

    Máskülönben, amit sajnálok és remélem a folytatásnál nem így lesz, az az, hogy gyakorlatilag a második-harmadik gpu-nak semmi haszna.

    8800GTS 512 vel ment a játék x fps-t, majd semmin nem változtattam, csak le lett cserélve a kártya 9800GX2-re és így felszaladt x+3 fps-re, ugyan ott.

    Más játékokban, viszont majd 2x-es gyorsulást mutatott.

    Jó lenne, ha jobban használná a több cpu mag, és az sli/cf erejét. Mert hiába olcsóbb és jobb 2db. 4830, a játék jobban fog menni egy drágább 4890-en, aminek az árából 3db. 4830-4770 jön ki.

    Ezek saját tapasztalatok, és emiatt nem hiszem, hogy ilyen-olyan jól megy a játék mirage 3-on.

    Persze azoknak igaza van, akik azt mondják, hogy ha valaki nem szeretne sokat költeni hardverre akkor az tegye közepes beállításra szűrők nélkül, még így is szebb, mint sok más játék.

    Viszont aki egyszer meglátja, hogy milyen is teljes pompájában egy jó kis patch-el, az nem fog tudni leszokni róla. ;]

Új hozzászólás Aktív témák