Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Vistaboy #108 üzenetére

    A pc-hez nem kell megjelenítő, rádugod a retinahártyádra? ;]

    Legyen szó pc-s vagy konzolos gamerről teljesen mindegy ez a kérdéskör, mivel mindegyik ráköthető monitorra is és lcd tv-re is. Igen lcd tv-n sokkal élvezetesebb a játék. Mindegy hogy pc vagy konzol van rákötve. Csak hogy jön ez a konzolhoz bezzeg tv kell kérdéskörhöz. No az nagy kérdés. De ezzel te is tisztában vagy, csak megy a szúrka a nagy semmiért.

    Ahogy az is nagy kérdés, hogy a négy éves konzol hardware hogy a francba tartja még mindig magát és nyújt még mindig elviselhető grafikát a többszörös teljesítményű pc-k mellett. A konzolosokat a játékok árával akarják hülyének nézni (harcolunk ellene, használt játék illetve külföldi rendeléssel), a pc-seket pedig a hardware és a trehány játékfejlesztéssel akarják hülyének nézni (harcoltok ellene, pl ph!-s olcsó bazárral és warez nyújtotta tesztelési lehetőséggel). Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai, nem tudom mire jó ez a flame keltés. Árban egyébként tényleg egy lcd tv a különbség kb, viszont mellettünk el (kéne) halad a pc grafika, mi ezt bevállaljuk, akinek nincs ideje driverkedni, szerelni, bővíteni, olvasni melyik vga proci ram stb a jó, annak egyszerűen nem marad más lehetőség ha játszani szeretne. Így is alig tudom benyomni még a konzolt is, de diákként én az mondom pc mert megvan a feelingje hogy szereljük, húzzuk mittomén. Munkásemberként már konzol. De ez is csak egy vélemény.

    A crysishez kapcsolódva pedig, elindult nemrég a crysis motorral az entropia universe című online játék. Már 6-7 éves mmorpg szerű, reálgazdasági háttérrel működő game, ha jól tudom az első amelyik crysis motort használ. Jobb sebességgel megy mint a warhead, igaz nem olyan szép de így is egyedülálló. Nincs havi díj, mászkálni bárki beléphet. Játszani már drága dolog ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák