Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    válasz Trailblazer #49 üzenetére

    Az..

    Több gyártó több készülékén több ROM és kernel (gyári (pl. MIUI) és custom (AOSP és LOS alapúak is)) is érintett (olvass bele a thread-be), úgyhogy eddig úgy néz ki nem kifejezetten ROM oldali probléma.

    Egyszerűen elhal a magiskd.. azért fura, mert nálam Canary-n, szétdebugoltatva se adta meg magát még eddig egyszer se, mások meg eddig nem nagyon próbálkoztak a megoldás hajtásával meg nem értettek hozzá, hiába tudták hogy elő fog fordulni nem tudják hogy lehet kinyerni infot a kerneltől és|vagy a rendszertől.. én meg úgy, hogy nem vagyok érintett nem tudom instruálni őket mert már alap dolgokat se tudtak megoldani/megcsinálni.. Legjobb tudomásom szerint Topjohnwu-nál se jött még elő eddig, se didgeridoohan-nál.. nem reprodukálható, csak "megesik".. nincs core dump, nincs logbejegyzés a Manager-ben.. logcat-ben se tudom van-e valami mert még azt se posztolt senki.. pedig az azért egy bugreport-nál mélyen alap dolog kellene legyen.. ezért se nagyon foglalkoznak vele szerintem. Többen az LMK-ra fogták de az egy logcat-ben egyértelmű lenne.. de én pl. nem értem hogy a magiskd prioritása miért csak 20 (és a nice így 0), miért nem 1 (és a nice -19) vagy bármi ami az alapértelmezettnél jobb, miért nem állítják át, miért nem indul eleve jobb nice-al. Csak mondom, én nem tudom tesztelni mert nálam még eddig bármelyik és mindegyik rendszeren jó.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák