Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Picco

    addikt

    válasz t72killer #561 üzenetére

    szerintem csak megvettek a nevet kilora es odadobtak ambiciozus 20-eves "fejlesztoknek" hogy csinaljanak egy jatekot x osszegbol.

    franc tudja, win10 ugy tunik jol kezeli a magokat, igazabol anno nezegettem a kulonbseget radeon topicban win10 alol az osregi elso gen i7 extreme-nek megfelelo xeon magjaim hibahataron beluli hatranyt prudukaltak 1600p felbontas mellett huzott 3-4-5.gen procikhoz kepest. de ott a masik dolog h HT nelkul meglepoen sok jatek kihasznalta mind a 12 magot. volt talan 1-2 kakukktojas, de nem emlekszem mar pontosan mert mentek azok is. :)
    amig majdnem minden jatekban megvan az 50-60fps atlag szurok nelkul...es amig ellen tudok allni a belsu hulyegyereknek aki mindenaron szeretne egy brutal vizes konfigot szigoruan neonzold Core P5-be, addig marad a jo oreg Z800...ezen csak a mostanaban erkezo 32"-os 4k monitorok valtoztathatnak, bar meg mernem kockaztatni hogy egy 1080OC/4k kombot is elvinne....gen2 PCIE-el is.

    mod: a teny hogy win10 ilyen jol kihasznalja a dolgokat, lehet hogy jo jel az uj AMD prociknak/jatekosoknak, de inkabb varjuk meg a teszteket.
    04ahgy: is igert lentebb egy direkt jatekosoknak szolo procitesztet, szerintem lesznek itt husbavagoan illuziorombolo meglepetesek, foleg azon usereknek akik becoptak a sok marketinget, neadjisten FHD folotti felbontason jatszanak.

    [ Szerkesztve ]

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Új hozzászólás Aktív témák