Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Hát én a magam részéről egyre inkább hajlok arra, hogy ugyanúgy mint a MOH-ot ezt is kihagyjam...

    Indokaim : már megcsömöltem, és undorodom, az összes modern warfare-tól és főleg a klónoktól. Oké rétem én ,hogy nem trendi első világháborús FPS-t csinálni, meg koreai háborúst, és becsömölt a nép a WW2-témától is egy időre .Viszont én nem csömöltem meg a WW2 -es játékoktól, mert én imádom a WW2 témát.

    Szerk : ja és még el nem felejtem , hogy végig tolom az 5-öt az összes pretige-el, meg a cod 6-ot , amire végzek, meg már a 8-as lesz a trendi :D

    Szóval elkezdte az Activision az IW-vel a Modern Warfare-t, - Most a Battlefield 2 -ről ne beszéljünk, mert az is az , de most akkor sem :-)

    Mert ugye 2007-ben már nem tudtak mit kitalálni a második vh-hoz nagyon, de ztán 2008-ban a számomra legértékesebb codot még is összehozta a sokak által gyengébbik csatapnak tartott T.Arch. Igen szerintem a COD5-volt az összes eddigi COD közül a legjobb. Teszek a hangok minőségére végre egy cod, ami nincs tele sivatagos foscsi pályákkal , és a hangja magával ragadó, ráadásul grafikailag is jóval szebb mint az elődje - COD2 -. Azért a COD 2 -mert a COD3-at csesztek kiadni PC-re...

    Szóval jött a Modern Warfare 1 ami jó volt egynek, de ezzel elindult egy lavina, ugye jött az MW 2 még ez is megbocsájtható, de erre vérszemet kapott az EA, és elkezdte ontani a BC2-ket, meg a MOH-ot, hogy hátha nekik is sikerül nagyot kaszirozni mint az Activison-nnek. Hogy mi a bajom ezzel ?

    Egyfelől, mert baromira átlátszó, hogy most minden kiadó ezt tolja, és azt feltételezi, hogy az emberek nem csömörnek be a rendszerint fiktív történetű játékuktól , aminek hol a történetet foscsi, hol a multi, hol meg mind a kettő pl MOH.

    Na és most ugye a COD szériával mi is a konkrét bajom ezeken felül? Az hogy hülyének nézik világszerte a népeket, és azt kell hogy mondjam hogy joggal ,mert minden évben rekordot döntenek, egy ócska 4 éves motorral. Most néztem a múltkor a GT-n egy videót, amint a három T.archos csóka játsza az agyát, csak beszélnek a semmiről. "Fecseg a felszín és hallgat a mély", ami itt azt jelenti, hogy felnagyitják a marhára uncsi részleteket, és elhallgatják azt, hogy még mindig DX 9-nél tartanak , és hogy lényegében semmi újdonság nincs benne ,ami nem lenne kivitelezhető egy DLC keretében. Na és megjósolom, hogy DLC -k is lesznek majd pénzzel.

    Két mapot láttam a gaméből, de egyik xarabb volt mint a másik, az egyiknél azt hittem TF2-t tolnak - a silos map az :D

    A Siker oka meg az, hogy a gépparkok döntő többsége elavult 70 000 ft- os teszkó gazdaságos konfig, és a COD ezen is pörög ezerrel. Aztán a sok kis önjelölt hős, akik élőben egy nőhöz sem mernek oda menni, nem hogy fegyvert fogni, veszik, mert a gagyi gépükön az elavult motorral ellátott csili vili új cod nem szaggat, na és milyen raj már hogy megmutathatja a haveroknak, hogy 5. prestige omode-ban is meg van az lvl70.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák