Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pötyi

    őstag

    Így, 12 évvel az utolsó hozzászólás után eszembe jutott pár dolog.

    Mi van akkor, ha fekete-fehérben nyomtatok és NEM RAKOM BE a sárga kazettát? Akkor addig nem hajlandó nyomtatni az eszköz?

    Mi van akkor, ha nem regisztrálom a gyártó honlapján, hogy én, John Doe vettem azt az adott eszközt, lakom NY, 5th Avenue 13732 ? Ha ezzel a nyomtatóval küldök egy névtelen levelet, akkor meglesz ugyan a gyári száma, meg hogy melyik államban, kábé mikor adták el, de ha nem hitelkártyával fizetek, nem fogják tudni személyhez kötni.

    Mi van akkor, ha az eladáskor jegyzik fel a vevő adatait a boltban - de én használtan vettem egy bontóban, vagy egy bizományiban, ahol nincs ilyen? (Vagy beküldtem egy hajléktalant magam helyett, hogy az ő adatait vegyék fel. Akkor mi lesz? Szövetségi bűncselekményt követek el azzal, hogy nem veszek a nevemre egy nyomtatót? Ilyen szintű nyomonkövetést! Mikor szólalnak már fel a saját szabadságukért ezek a hülye amerikaiak? Állítólag a szabadság honában laknak! Land of free, vagy mi a rosseb!)

    Külföldről - például Kanadából, Mexikóból - nem is engednek be a határon nyomtatókat behozni? Nem kereskedelmi mennyiségben, hanem utasforgalomban se?

    Csupa érdekes kérdés.

    A cikkhez egy kis színkeverési kiegészítés:

    sárga + kék = sötétzöld (nem pedig fekete)

    [ Szerkesztve ]

    QNX is cool!

Új hozzászólás Aktív témák