Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaemonX

    HÁZIGAZDA

    nem szokásom kommentelni, mert lusta vagyok csak ennyi miatt folyton bejelentkezni, de ezt most nem állhatom szó nélkül. Ez a Yerli egy kib.szott nagy marha. Elavult a single player? Érdekes. Több mint 500 játékot vittem végig a közel 10 éves gamer pályafutásom alatt, és minden egyes alkalommal le.zartam a multit. Max gears of war, halo , cod multi meg még egy két másik. De mi az h a single elavult? WTF??? olyan kimagasló, epikus, élményekben és érzelmekben gazdag, filmszerü élményt soha semmilyen másik játékmód nem fog adni. egyedül sokkal jobban bele tudom élni magam a történetbe. Ezért bár szeretem a coopot, sőt, de azt se mindig érzem szükségesnek. Erre ilyen marhaságot beszél. Szánalmas, főleg tőle nem vártam volna ilyet. Nyom.rék. Minden egyes játék multiplayere kb full ugyanaz, vagy versenyezni kelll a másik ellen vagy megölni. Akkor bmeg az elder scrolls 6 is álljon annyiból hogy lövögetjük egymást nyíllal???? Gondolkozzon már. Egy addott, és mondjuk sikeres játékhoz azért követelnek egy idő után az emberek multi playert, mert játék a singlejével hatással volt rájuk. így ha az azt követő részben lesz multi azt így tudják valamihez, valamilyen univerzumhoz kötni, amiben játszódik., és épp ezért szeretni fogják. meg egy csomó játék multija nem lenne híres, stb, ha a single nem hatott volna át a multis élményre. ergó: Ha pl csinálnak egy only multiplayer tomb raidert XDDD az semmiben sem lesz más mint egy akármilyen multiplayer game. Ja, és ha esetleg nem így érti azt hogy kihal a single player, csak ugy hogy mindenhez online szolgáltatások lesznek, meg ilyesmi, az meg szimplán nem érdekel

    Castlevania: Lords of Shadow
    Enslaved: Odyssey to the West
    Prince of Persia (2008)
    The Darkness 1-2

    Csak kapásból néhány játék amelyeknek hihetetlenül erős single playere van. Hiába nem annyira ismert mindegyikük. Ezek zseniális játékok. És ezekhez nem kell multi hogy jó legyen! Se a bioshockhoz, se mafiahoz, se egy csomó más játékhoz. erről ennyit

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák