Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wattafaka

    senior tag

    válasz Cathulhu #63 üzenetére

    Nem akartam idáig elmenni, de akkor legyen.
    Akkor pörgessük vissza kicsit az időt.
    Leírtam a véleményement az oltással kapcsolatban. Semmit sem "terjesztek". Mégegyszer: vélemény. Erre te az első válaszodban már tudatlannak, és ignoránsnak bélyegeztél. Esélyem sem volt érvelni. De szerencsére te sem érveltél, csak személyeskedtél.
    Másodszor nem vagyok köteles semmilyen érvvel/magyarázattal szolgálni, mivel én nem akarlak téged meggyőzni semmiről. Így ahhoz, hogy hogy jutottam erre az álláspontra, ahhoz pontosan nulla közöd van. Ahogy kb. ahhoz, hogy miért éppen a kék a kedvenc színem.
    Jössz itt a szakmunkás szinttel, miközben látszólag már az általános iskolában tanított szövegértés sem megy. Erre több ponton is rábizonyítottál. Egyetlen kommentemben sem néztem hülyének senkit, aki nincs ugyanazen a véleményen. Ha ezt önkénytelenül magadra vetted, azon érdemes elgondolkodnod.
    15%-a a lakosságnak az, aki osztja az álláspontodat jelenleg. Nyilvánvalóan akkor a 85% az hülye. De most tekintsünk el ettől is teljesen, hiszen a törött óra is kétszer pontos egy nap.
    És végül tudományos érveket követelsz, miközben a te stílusod kimerült abban, hogy két másik kolléga azonos véleményén felbuzdúlva válogatott módon sértegetsz.
    Ha véletlenül létezne is érv, amivel meg tudnálak (ha egyáltalán akarnálak) győzni, akkor arról már biztos tudnál, és nem lenne rá szükség. Nem igaz?
    Én beismerem, hogy tájékozottabb vagy, de az alapvető intelligenciaszintedről alkotott képemen folyamatosan csak rontasz.
    Szóval részemről befejeztem. Ezen a ponton nem kívánok több időt elpazarolni itt.
    Ha még van mondanivalód, akkor keress nyugodtan privátban. Ha pedig nincs, akkor jó egészséget, és nincs harag :)

    #64 Lenry
    "vidáman fertőzöd majd a körülötted állókat"
    Ha te be vagy oltva, neked nem kurva mindegy? Ne legyünk már ennyire álszentek. Gondolom te sem a vadidegenek egészsége miatt oltatod be magad, hanem mert félted a sajátodat. Péntek van, szóval gondolom ha ennyire szamaritánius beállítottságú vagy, akkor már túl vagy két adományozáson is a héten. Nyilván a válaszod neked is privátban várom most már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák