Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz Cathulhu #76 üzenetére

    Milyen érdekes, hogy mindig iskolai végzettséggel takaróztok.
    Ha valaki pl informatikus, akkor közelebb áll a víruskutatáshoz vagy mi?
    Esetleg egy földrajztanár?
    Nevetséges tényleg.
    Meg az is, hogy lökitek ezt az összeesküvéselméletes dumát mindenkire.
    Lehet nálatok van némi képzavar.
    Tudtátok hogy sok intelligens ember esetlegesen a családi körülméyei miatt nem teheti/tehette meg, hogy főiskolára, egyetemre járjon, de ennek ellenére még intelligens?

    Ha valaki nem akarja egy összetákolt oltással azonnal beoltatni magát az meg a világ hülyéinek legnagyobbika.

    Kérlekszépen nem végeztem egyetemet, mert nem vitt rá az ihlet.
    Érettségin felül biztonságszervező technikusi végzettségem van, ami többek közt magában foglalja a rendvédelmet, tűzvédelmet, katasztrófavédelmet, pszichológiát..
    Iskolai végzetségtől független a helyfoglalásom a témában.
    Személyes döntésem, hogy akarom e beadatni az oltást vagy sem, ahogy neked is.

    Válaszoltam, válaszolj egy pár kérdésre TE is kérlek.
    1. Az influenza ellen van védőultás igaz? (igen)
    2. Az influenza elleni védőoltás ellenére mégis meghalnak az influenzavírus által okozott szövődményekbe, olyanok is, akik a védőoltást megkapták, igaz?(igen)
    3. Influenza ellen van védőoltás, ezért nem köteleznek maszkhordásra, távolságtartásra, nem szabályozzák, hogy mikor mehetsz utcára, igaz?(Igen)
    4.Az influenza elleni védőoltást nem kötelező beadatni, mégsem különböztetnek meg hátrányosan( nincs "oltásútlevél"), igaz? (Igen)
    5.Én nem kérlek arra, hogy ne adasd be a védőoltást, igaz?(Igen)
    6.Ezek után elfogadod azt, hogy amennyiben egy , igazoltan hatékony védőoltást kifejlesztettek a covid-19 ellen és döntésszabadságom van arra tekintettel, hogy beadatom vagy nem és én a nem mellett döntök(mint influenza elleni védőoltás esetén is), akkor ugyanolyan feltételekkel élhessek, mint korábban?

    Kérlek ne utasíts se engem és senki mást(és más se utasítson senkit), arra, hogy oltassa be magát, ha nem szeretné, azért, hogy "legyen vége".
    Jelenleg nem tudják az orvosok sem, hogy lehetnek e mellékhatásai az oltásnak vagy sem.
    Ők sem vállalnak érte felelősséget, mint ahogy a fejlesztő sem.
    "Saját felelősségre adatható be"
    Te felelősséget vállalsz értem és a családomért, ha az oltás következményében egészségkárosodást szenvedek vagy belehalok, mert egy allergiás reakciót vált ki?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák