Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pingüino

    senior tag

    válasz vicze #68 üzenetére

    Pláne, hogy a legelső raodmap-ek szerint 2 éve már a 7 nanójuk jött volna. :D

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz vicze #68 üzenetére

    Mivel Renoir-os notit akartam tavaly venni, hidd el, pontosan tudtam, melyik gyarto melyik tipusanak mi a gyenge pontja. Acer Swift pl. volt dogivel egesz even, csakhogy olyan 250 nites hulladek panellel, hogy azt mar a Youtube-os review-ek sem kerulhettek ki. A best of modellek az Lenovotol jottek volna, de azok volt hogy 1 nap alatt elfogytak es nem egy nagykerbol, hanem a lenovo.com -rol es aztan varni kellett egy honapot az uj szallitmanyra, ami szinten azonnal elfogyott. Volt par jol bovitheto HP es Thinkpad is, de azokra is a harmadik negyedevig kellett varni es bar papiron volt jobb opcio, ide talan a leggyengebb paneles modelleket hoztak...pontosabban nem is ide, hanem Nemetorszagba. Nalunk tenyleg csak nagyon keson javult a helyzet. Szinten kb. harmadik negyedevre jott ki a Huawei egy egesz jo modellel es mar kenytelen volt H-s processzort epiteni az ultrabookjaba, mert gondolom nem kapott 4700/4800U-t. Aztan bejelentettek az uj Chromebookokat, a meg regebbi 3xxx szerias AMD processzorokkal szerelve.

    Amugy a legjobban tetszo modell szamomra az Huawei es a Xiaomi 16 inches megoldasa volt es talan a HP, talan Probook a cserelheto RAM-ok miatt. Vartam ev vegere a Surface Laptop utodjat, de nem jott utod. Annak a tavalyelotti verzioja volt talan az egyetlen nem 16:9 keparanyu es egyetlen FHD+ felbontasu kijelzovel szerelt Ryzenes noti a piacon.

    Szoval, igen volt amit lehetett kapni, de az nem utotta meg a szintet. Az ev vegen mar lehet hogy mar nem voltak ellatasi gondok, de elvileg januarban indult volna a Renoir. Remelhetoleg az utod Lucienne nem ezt az utat fogja bejarni, bar ahelyett mar inkabb Cezanne-t vennek., ha az utobbi nem csak gamer notikba kerul majd. Gondolom Cezanne-bol is lesz majd meg 3-as szeria is, ha eleg selejtet valogattak ki.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák