Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz 7time #9 üzenetére

    Ez egy masik dolog, szerintem nincs ra igeny, mint sokminden masra sincs, de probalnak ra igenyt teremteni, igy lehet termeket eladni. A 3D szerintem ket dolog miatt allta a folbe, egyreszt maceras nezni (szemuveg kell hozza, vagy valami mas macera van), nehez csinalni, es emiatt nem csinalnak, vagy szart csinalnak, tehat content sincs eleg. A 8k-hoz viszont nem kellenek ilyen feltetelek, ha van 8k-s teved, es 8k kameraval 8k musort keszitettek, akkor tudod nezni, szoval sokkal konnyebb, ezert szerintem ez nem fogja beszopni, nagyon jol illeszkedik a jelenlegi fogyasztoi tarsadalomra, amikor is jobb tv-m kell legyen, mint a szomszednak.

    #10 UHD tartalom az igen gyorsan sokszorosara novekszik, ha 2160p-re keresel a neten, akkor azert latni fogod, hogy nem alig van, hanem van egy csomo. Youtube, netflix meg biztos van mas is, par napja azt lattam valahol, hogy mar xxx is van. Mondjuk nem neztem meg, szoval a minoseget nem tudom, egyelore hevc-t csak tudom, hogy sok studio csinal mar, de neten meg nem lattam (mondjuk annyira nem is kerestem).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák