Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz nevemfel #19 üzenetére

    Nem nagyon van ennel lejjebb, bravo magazin, nok lapja levelezo rovat szint.

    Nyilvan o is tudja, hogy tehetetlen volt, de minel tobb embertol hallja, annal konnyebb lesz tullepni rajta.

    En egyebkent kicsit mashogy latom a dolgokat,mint az emberek tobbsege.
    Bar magam sose tennek ilyet, (talan benulas,vagy vakulas eseten),de rengeteg olyan embert ismerek, aki ha megtenne,azt mondanam, nem hozott rossz dontest. .
    Nem azert,mert rossz ember,hanem azert, mert minimalis esely van ra,hogy a nyomorusagos elete jelentos mertekben javuljon ,akar tobb evtizedes tavlatban is.
    Aki semmiben nem jo igazan,max. betanitott munkakra alkalmas, az emberek unalmasnak tartjak,nem elvezik a tarsasagat, lenyegeben kiszorul a tarsadalombol stb ...

    Azt amugy en is butasagnak tartom,amikor valaki egyetlen trauma,vagy egy rossz idoszak miatt dont igy.

    Tudom, van egy iratlan szabaly, hogy ezeket a gondolatokat tilos kimondani,leirni, de keptelen vagyok hazudni ebben.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • kenwood

    veterán

    válasz janeszgol #40 üzenetére

    Micsoda???
    Normalis vagy??
    Nem azt mondtam, hogy ilyen emberekre nincs szukseg, hanem azt, hogy sokkal konnyebb megerteni oket,mint azt aki egy elveszitett haz,vagy kapcsolat utan dont igy, "hirtelen felindulasbol".
    Szerintem annyira egyertelmuen fogalmaztam, hogy gyanitom,nem is felreertettel,hanem direkt forgattad ki.
    Bar nem tudom,mi volt a celod vele.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák