Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheriff.crib

    tag

    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha már akció kalandról van szó, akkor én ezt képzelném el a jövőben: Mirrors Edge + MW2 + Bad company + = ?????
    Egy olyan háborús játékot, ahol nincsenek határok...persze bizonyos mértékben lehetnek határok.(bár mondjuk a mirrors nem kaland, de képzeljetek kalandot hozzá:D)
    De ha van egy kis kreativitás az IW, (bár ezt az elmúlt időszak nem mutatja :DD ), vagy a DICE, kezében, akkor látrehozhatnának egy olyan gammát ami minden eddigi játékot felülmúl.
    Csak fantázia kérdése az egész a technika megvan hozzá....esküszöm annyi agyuk nincs ezeknek a barmoknak, hogy olvassák a fórumokat?
    A legjobban ezekből lehet profitálni...
    Képzeljetek el, egy olyan játékot, ahol hasonlóképp kell mászkálni, mint a mirrors edgeben. (ez teljesen valósághű, hiszen az életben is képesek vagyunk erre illetve a háborúban is kellett ugrálni stb...persze nem teljesen úgy, mint a mirrorsban :DD csak kicsit másképp)
    Képzeljétek el, hogy minderre ráhúzzuk az MW2+Bad Company hangulatát, grafikáját, + egy kicsit megfűszerezzük splinter cell+metal gear solid hangulattal.
    Beszabehu!!!! :Y :DDD és a nép örjöng!
    Nem értem miért nincs ennyi eszük, hiszen adva van minden...
    (és az ötletemet levédettem csak szólok :DD )

    [ Szerkesztve ]

    Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

Új hozzászólás Aktív témák