Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz ProEvoFan #20 üzenetére

    ".A Titanfall 2 köröket ver rá minden téren."

    Az ilyen tényként kezelt kijelentéseket felejtsük már el, legalábbis úgy mindenképp hogy nem teszed azt hozzá, hogy "szerinted". Az is egy" szerintem", hogy a CoD jobb. Ez egy vélemény, mindenkinek más.

    Viszont: a Titanfall, mint széria, szeretne ellenfelet állítani az azonos stílusban evező CoD -nak, de ez még a második résszel sem ment neki, egyszerűen a Respawn -nál nincs meg az a "recept", ami az konkurenciát évről évre sikeressé teszi. Ez pedig megmutatkozik bevételben, eladadott darabszámban, de legfőképp a játékosbázis méretében, és innen nézve, nem éppen ver köröket a Call of Duty szériára.

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

  • Dilikutya

    félisten

    válasz ProEvoFan #20 üzenetére

    CoD WWII szerintem teljesen jó. De gondolom a normális kampányt a BO4-ből hiányolod. Nekem pl. nem hiányzik, a Ghosts óta egyik modern háborús résszel sem játszottam. Az ugyan nem volt rossz, de már semmire se emlékszem a sztoriból, leszámítva a program mesterséges memóriaigényét.
    Persze messze nem a WWII a legjobb világháborús rész. Az első a kiegészítőjével verhetetlen a filmes helyszínek miatt, a második csak simán jó, a World at War meg kommersz játék létére elég véres. Ezt sajnálom is, hogy nem erőltetik játékokban, pedig ha azzal a motorral meg lehetett oldani... jó, nem nagy extra, mert nincs olyan nagyon kidolgozva a sérülésmodell, de legalább ha valami robban, akkor szállnak a végtagok, illetve nagy kaliberű gépfegyverrel is lehetett darabolni. Még az első Black Ops-ban volt hasonló, de már jóval visszafogottabban.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák