Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz Gdi #14 üzenetére

    Nem, a Lime is tehet róla, az állomás nélküli modell alapvetően elhibázott, több okból is. Egyrészt így gyakorlatilag a közterületen élősködik a Lime, hiszen nem kell fenntartania dokkoló állomásokat. Másrészt komoly, napi szintű közlekedésre a Bubival szemben így nem használható, hiszen nem lehetsz egy-egy adott útvonal áthidalásában biztos, bizonytalan, hogy lesz-e a közelben aznap, mikor arra mész. Harmadrészt nem alapozhatsz a userek jóindulatára, ha már ilyen a modell, akkor valamiféle garanciát be kellene vezetni, pl. a trehány userek büntetésével, hogy megfelelő helyre kerülnek a járművek.

    Egyébként az is kamu, mikor zöldnek adják be az ilyesmit. Ez valójában épp hogy arra lett kitalálva, hogy a gyalogolni lusta userek kombinálják a tömegközlekedéssel, amit korábban gyalogoltak, ott e-rollereznek. Vagy mondjuk mechanikus roller, kerékpár helyett, nagyon ritka, hogy valaki autózás helyett használja.

    @Polarstar:
    A Bubi azért haldoklik, mivel a kezdeti hype után basztak fejleszteni. Pl. Kelenföld felé egy rakás irodaház van, meg ugye ott a vasútállomás is, és mégsem létesültek új dokkolóállomások. Én fél évig használtam, azóta munkahelyváltás miatt nem. Saját bringával viszont gyakran járok, pedig nekem egyszerűbb lenne a Bubi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák