Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielLong

    senior tag

    Anno a Bluetooth pulzusmérőm miatt egy Lezyne Macro mellett döntöttem. Azóta is áldom a sorsot, mert ez eddig életem legtökéletesebb céleszköze. Szoftveres hibával talán egyszer találkoztam benne, de azt is kiküszöbölték egy frissítéssel. Több, mint egy éve megvan, most is tudja az akku a 30 óra rögzítést, mindezt folyamatos bluetooth kapcsolat mellett, amivel egyébként a telefonról is veszi az értesítéseket, pl hívás és SMS plusz egyéb notifikációk. Mondjuk a Macro nem tud térképet kezelni, ellenben navigálni telefonos kapcsolattal igen, illetve útvonalak is tölthetők rá fel, valamint a megtett útvonal kontúrja is megjeleníthető vele. Ez utóbbi számomra főleg montizás esetén érdekes, amikor a semmi közepén legalább annyit tudok, hogy északra vagy délre van hazafelé. A csúcs pedig, hogy automatikusan edzés végén átküldi a fájlt a telefonra, ami pedig automatikusan szinkronizál Strávára. Így nem kell extra töltögetéssel foglalkoznom.

    Nem akarom a Brytont itt kritizálni, de egyik barátomnál két Bryton is beázott (ugyanott tekertünk), illetve mindegyik tulaj tapasztalt már fagyást. Nálam fagyás még sosem jelentkezett.

    Telefont használni ugyanerre a célra azért nem praktikus, mert gyorsan lemerül, nem olyan jól látható a napfényben és kb. nincs ingyenes applikáció, amivel a teljesítménymérőt is lehet real live módban látni.

    [ Szerkesztve ]

  • DanielLong

    senior tag

    válasz flash- #65 üzenetére

    Nem teljesen értem, hogy mire gondolsz. Edzőteremben valamilyen kardiógépet használsz és közben szeretnél rögzíteni? Állítsd át a sportot arra, amit éppen csinálsz, majd kezdd a rögzítést.

Új hozzászólás Aktív témák