Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Jó kis videó,várom már...
    Viszont ez alapján én egy rossz pontot MÁR tudok,ha ez így marad,mert ugyanis az egész videóban nem volt 1db emberi lény se,csak páncélruhás emberek,robotok,idegen lények,és a meghalás is ehhez volt mérhető,ugyanis az alapjátékban sem lehetett csonkolni a "nem emberi" dolgokat...viszont nekem eddig nagyon hiányoznak a midgetek,stb,a kivégzés-meghalási animokkal együtt,szétrepülő fejdarabok,kar,láblevágás,derékban ketté,vagy csak simán az árammal rázatós fejfelrobbanás,mellé persze a vérfoltok,levágott végtagok,stb.
    Lehet ez "drasztikus",de nem éreztem sosem undorítnak vagy ilyesmi,inkább színesítette a kalandozást,hogy az ember alakú ellent ennyi féle képpen ki lehetett végezni,mertugye egy skag pl.nem sebesül,nem vérzik,nem csonkolható,és csak összerogy,ha vége.Robotok meg ugye felrobbannak...
    Kicsit úgy érzem,hogy ezzel,ha így marad(sztorit nem tudom még),akkor ennek közel sem lesz elég komolysága.Azért a rajzfilmes graf mellé kellett a komolyítás,talán az utolsó,robotos dlc ezért is lett annyira langyosvíz,egyen,mindössze szértobbanó robotok,stb.és kész.
    Közben azért tegyük hozzá,hogy az emberi ellenfelek voltak poénosak is egyedül,a halálmódok,bármilyen durvának is tűnnek,azért mellé viccesek voltak,a beszólással,a szénné égett testből megmaradó,majd leeső maszkkal és szemgolyóval,mint valami Tom és Jerry jelenet.
    Nomeg az ütőfegyveres ellen csapkodott,harcolt,hátratántorodott és fogta a száját,ha orrbavágta az ember,a morcibbak még levágott kézzel is a csonkot szorongatva rohamra indultak,a kis shotgunos midgetet minden lövésekor földrelökte a shotgun,vagy ott a gránátot szorongató önrobbantós ürge,stb...
    Ha ennyire kevés lesz/nem lesz emberi ellenfél,egy jó hangulati elemet veszít a játék,viszont mellé alapvetően túl kevés a változás szerintem,ami persze nem baj amúgy,ha nagy lesz és változatos...és persze ha nem akarnak majd érte 12ezret kérni.
    És persze ha lesz egy kicsit tunningolt multi rész,ami a tényleges aktuális missziót mutatja,állítható nehezítés,és a host pingjének kiírása.Több nem is kellene.
    No persze még azt remélem,hogy lesz kellő számú fast travel,ALTERNATÍVAKÉNT autókázásokkal,nem kötelezően,mint a DLC-kben,és persze hogy a moddolásra lesz valami megoldás,hogy ne legyen überpajzs és fegyver,viszont a játékba tegyenek valami fegyvergyártó helyet,ahol pl.pénzért ugyanúgy csinálhasson az ember stukit,mint most a willowtree-vel.noés a multi arenákat kivenni,és lehetőség 4-nél több emberes PVP-kre.Ez utóbbi végülis eddig is megvolt,csakhát a moddolás...nomeghogy el kell menni coopban az arénákhoz...
    Más tényleg nem kell ehhez a gémhez,csak finomhangolás,hosszúság,és hogy ne legyen ek bugok ATI-n,mint az elődben.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák