Új hozzászólás Aktív témák

  • for3l

    senior tag

    hogy ne csak +1-ezés legyen, nem mindenki örül neki. egyik haveromat is banolták, holott semmit nem használt és volt egy 97-es palája ladderben b.neten. (nem tudom ez kinek mit mondd, mindegy).
    én véleményem az lenne (ami d2-t illeti), hogy maphack-ért és loader-ért ne járjon ban, viszont a sz*r botokat jó lenne eltüntetni. csak hogy lássátok miért vélekedek igy: én elég sokat baalrunolok és a maphack nagyon durván tudja gyorsitani a runokat, és semmiféle más haszon/másnak kár nem származik belőle, ellenben a botok tolják a runokat éjjel-nappal, próbáld meg beérni őket a ladderen.
    a másik loader. miért ne futtathatnék 3-4-5 diablot egyszerre, ha meg vannak a külön key-eim? kit érdekel, hogy honnan, hogyan szereztem őket? valaki azt megvette valamikor, szal ment belőle pénz a blizzard-nak, nem mindegy, hogy most ki használja?

    én sem szeretem a csalókat (értsd kemény csalások, pl: dupe, bot használat), de azért minden kis apróságért nem kéne rögtön ban-t adni.
    ban meg asszem úgy van, hogy első ban után 30 nap után kapod ugye vissza key-t (ahogy irták a cikkben), az acc-ot meg újra kreálhatod. 2. után minden veszett (talán az acc-ot 90 nap után újra kreálhatod, nem vagyok benne biztos, pedig voltam bannolva én is. :D )

    viszont a starcraft 2 király lett! és ezerrel várjuk a diablo III-at! ;]

    szerk.: de csak hogy emlitsek vmi mást is: havernak egyik kariját azért törölték (98-on!!!!!), mert egy "random" gyerek irt a blizz-nek, hogy elég antiszociális neve, ami káros hatással lehet a játékosokra (mert ugye nem csak a 18+ játszik).... hozzátenném: karakter kreálásnál, amikor a nevet adod, alapból nem engedi a káromkodásokat (ugye csak angolul) meg akármilyen "csúnyaszövegért" az Invalid name ablakot kapod (vagy vmi ilyesmit), szóval amit beirsz, azzal elméletileg nem kéne, hogy gond legyen. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák