Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz tamasas0913 #48 üzenetére

    Valóban nem ismerem, nem véletlenül fogalmaztam úgy, hogy ahogy ebben a videóban előadja a dolgokat, az butaság. Simán elképzelhető, hogy az egész felvezetésnek az énnemvagyokapplefan szokásos bizonygatása volt a cél. Akárhogyis, aki megvesz egy laptopot majd másfél év múlva nekiáll szarozni mert nincs rajta SD olvasó, annak én nem tudom komolyan venni a véleményét, ezért is nem néztem végig a videót, egyszerűen nem érdekel mit gondol a témáról.

    Azzal sem tudok mit kezdeni, hogy nem tud váltani. Azt el tudom fogadni, hogy nem akar, de ez így csak egy hangzatos kifogás. 20 évnyi Windows után váltottam, nyilván voltak nehézségei, de semmi megoldhatatlan. Ez ugyanúgy igaz visszafele, nem lenne egyszerű, sokba is kerülne, de egyáltalán nem lehetetlen.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

  • pentiumboi

    csendes tag

    válasz tamasas0913 #48 üzenetére

    "... ezután is apple termékeket fog venni és használni, mert annyira megszokta és annyira azokra építette az életét, hogy nem tud már váltani."

    Ilyet ne írjunk már, hogy erre építette fel az életét és nem tud váltani. Nem akar váltani, a kettő nem ugyanaz. Kényelmesebb a megszokott, akár sok-sok kompromisszummal együtt járó lagymatag semmiben maradni, mint kilépni a komfortzónából.

    Vannak ilyen emberek, nincs is ezzel probléma. Csak ne állítsuk már be úgy, mintha a váltás -egy kellően értelmes embernek- olyan szintű megrázkódtatás lenne, ami fenekestül forgatja fel az életét.

    És igen, aki megvesz egy terméket anélkül, hogy mérlegelné annak képességeit (az ár arányában), és utána masszív fikamódba megy át, az nos ... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák