Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.mich

    tag

    Mikrotranzakciókat tekintve nagyon is költekezős a játék, de, ha okosan gondolkodik az ember, akkor kevesebből is megússza. Mondjuk én olyan vagyok, hogy elkezdtem lvl0-s playerként, mint mindenki más, lvl10-ig toltam, mondom tetszik, és természetesen már akkor feltűnt ez a pay to win mód, ezért, mivel tetszett, úgy gondoltam, megér maga a játék 7ezret, amiből megvettem a legerősebb felszerelést (páncél, sisak, csizma). Na, röhögve daráltam lvl20ig, mert körbehugyozhattam az ellent, mire le tudott lőni. A fegyverek tekintetében meg: mondjuk felveszitek a pályán elhullottakat és azzal daráltok. Van facebookon ez a napi, minimális mennyiségű GP, de amióta van, és használja is az ember, elég sokat össze lehetett szedni. ;) Maga a game meg nagyon bejövős (az a bizonyos, különleges látásmód ;] , mechek, depok, fullos személyre szabhatóság), van már karabélyom, sznajper puskám, aztán a játékban nincs 60 órám. Hosszú az út, mire lesz saját fegyód meg felszerelésed, és igazából egy bizonyos szint felett már kell fizetni érte, mert az ellen pikk-pakk szétkap (brutálisan összerakott fegyók; toxikus töltények, amik tovább sebeznek; a lehető legerősebb páncélzat, ami a legtöbb armorral bír, és még több életet ad, ezek meg olyan dolgok, amik kötelezőek). A fegyverekhez, mármint a sajátokhoz, nagyon hosszú az út GP-kért. De valami legalább motivál. :) Amúgy meg gyerekek, ott vannak a már összerakott fegyók, amik nem is rosszak, három napra pár száz GP és mehettek tolni. Persze, nem olyan, mintha saját magunk raknánk össze, de na... több, mint a semmi.

    Csak kp., az ár fix.

Új hozzászólás Aktív témák