Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Látnok

    aktív tag

    No, szerintem sürgősen változtatni kellene a stíluson. Minden rendszernek vannak hibái, és előnyei. Minden rendszernek vannak rajongói. (Én pl imádom a bb-met, mert sokkal stabilabb mint a korábbi droidom, de gondolom, hogy abból is nagyon megbízhatók a drágább készülékek, azonban a Z10 nekem megérte 50 e Ft-ért.)
    Nem azzal van a baj, ha valakinek nem tetszik ez a készülék, vagy ismert hibára mutat rá, csak azzal, hogy mindezt milyen stílusban teszi. Biztos vagyok benne, hogy van olyan app, ami igen is sokaknak hiányzik a BB-ről. Nekem pl tényleg hiányoznak a banki appok, de az is igaz, hogy az OTP droidos változata jól működik, szóval szerencsére ez a gond megoldva. Viszont, ha nem így lenne szomorú lennék, bár nem volt létszükséglet a telefon esetében. Még egy droidos app van, amit leszedtem a VLC és örülök, hogy működik, mert napi két óra buszozásnál jól jön :) .
    Bevallom azt is, hogy a rendszer nekem a HUB miatt jött be, egyszerűen mikor megláttam tudtam, hogy nekem ez kell, de tudjuk mindenkinek más a fontos, és ezt tiszteletben is kell tartani, hiszen különbözünk. Ha nem BB-m lenne akkor valószínű elégedett WP felhasználó lennék, mivel az volt a másik rendszer amivel szemezgettem a Z10 teszt olvasását megelőzően. Egy nokia lumia 820 biztos vagyok benne, hogy tökéletesen megfelelne az igényeimnek, bár most már valószínűleg hiányozna a HUB, és a Z10 szerintem tökéletes gépelési lehetőségei.
    A céges telóm Q5 és azt is meg kell mondjam, amióta van fizikai bill. telefonom, jobban szeretek rajta gépelni, mint a virtuális bill.-en, pedig nem feltétlenül könnyebb/gyorsabb, csak valahogy jobb.

    A Passport szerintem egy igen innovatív előremutató készülék. Szívesen kipróbálnám, sőt lehet majd veszek is egyszer, de nem hiszem, hogy ez 2015 dec. 31. előtt bekövetkezne, főleg a számomra kissé borsos ár miatt. De természetesen maga a készülék ára - szerintem - megfelelő a tudásához képest. A telefon hátránya a méretéből adódik, szóval ez előny és hátrány is. használatkor (nem telefonálás esetében) előny, de amikor zsebbe kell rakni hátrány, Bár Én mindig álmélkodok, hogy a mai fiatalok hová a bánatba teszik be azokat az 5-6 colos készülékeket. :) néha már a Z10 is nagy a farmerban.

    Szóval jó készülék, jó teszt :C de néha bugyuta stílusú fórum. Amint tehetem kipróbálok egyet. Mert van amikor az embert elkapja a "kell nekem" érzés, és ez ilyen. :R

    [ Szerkesztve ]

    A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

Új hozzászólás Aktív témák