Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Somatom

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Pont itthon leszek. Tetszik. Megyek. Mit vigyek, mit segítsek? Van horog is az autón.

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#2) bitpork válasza Somatom (#1) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Akkor egy bszom nagy szmókert :DDD Csak magadnak inni ha nem elég a csapvíz :)

#eci ~~~ secundarium verecundiam ~ Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#3) Somatom válasza bitpork (#2) üzenetére

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Mi az a szmóker? :F
Egyébként hol lesz ez a Balcsin? Előtte veszem át az új bringámat. Viszem azt is (ha be bírom tuszkolni a Kalos -ba). Lehet majd pedelecet próbálni. :)

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#4) Richard!

Richard!
(őstag)

Jelen, végre klappol az időpont és otthon leszek! :C

(#3) Somatom: Sijófok a koncerthelyszín :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#5) Somatom válasza Richard! (#4) üzenetére

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Köszi!

(#6) bitpork válasza Somatom (#3) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Szmóker :)

#eci ~~~ secundarium verecundiam ~ Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#7) Somatom válasza bitpork (#6) üzenetére

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Hááát... Megpróbálhatok lehúzni egy ilyet az M7 -esen, de sanszos, hogy hamarabb lennék vele a híradóban, mint a balcsin. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) bitpork válasza Somatom (#7) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

A lényeg h gyere! :K

(#9) Zolás válasza Somatom (#1) üzenetére

Zolás
(őstag)

Érdekelne engem is. Pont szabin leszek.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10) bitpork

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Pontos helyszín

(#11) Somatom válasza Zolás (#9) üzenetére

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Akkor ez kamionos találkozó is lesz. :)

(#12) Zolás válasza Somatom (#11) üzenetére

Zolás
(őstag)

Vinném a lovat, de szervízben lesz, már majdnem 5 hónapos, kell a nagygenerál. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13) Somatom válasza Zolás (#12) üzenetére

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Hááát.... Nézted már az utcaképet a helyszínről? Sztem nem lenne praktikus a vontatóval oda beparkolni. Meg aztán neked annyira hiányzik, hogy a szabid alatt is kamiont vezess? Nekem bőven elég az az idő, amit meló közben töltök el a fülkében.

[ Szerkesztve ]

(#14) Zolás válasza Somatom (#13) üzenetére

Zolás
(őstag)

Gondoltam a sok kockának biztos izgalmas lenne egy kamion. Na de téma vége, mert még kitiltanak innen meg a taliról is.
Van valami, amit vinni kell? Kaja, pia, nők?

(#15) bitpork válasza Zolás (#14) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Minden egyes alkalommal elmondom hogy bitpork témáknál nincs olyan h OFF mert minden ide tartozik. Minden is :)Felőlem jöhet kamion is de puttony és limiter nélkül ha már :DDD

(#16) Somatom válasza Zolás (#14) üzenetére

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Múltkor grilleztünk és amikor a lecsöpögő zsírtól lángra kapott az egész miskulancia, akkor hasznosnak bizonyult, hogy volt a kezünk ügyében sör. Úgyhogy biztos, ami ziher, én viszek pár kockával. Meg, múltkor láttam a németeknél új fajta jégakkut. Ilyen melegben az is hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#17) bitpork válasza Somatom (#16) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Viszont ha magad vezette autóval jössz és szeszt iszol elvesszük a kulcsodat :B Mi törődünk a másikkal, pl ingyen és nagyon szívesen fikázzuk egymás kocsijait :DDD

(#18) Somatom válasza bitpork (#17) üzenetére

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Az enyémet nem kell elvenni. Nem szoktam Fittipaldira inni magam és a jogsimmal sem játszom. Meg aztán ott lesz a bringa. Sztem azzal sokkal látványosabbat tudok zakózni.
Ha a jármű fikázás fő motívum, akkor más már nem kell jöjjön autóval. Az enyém elég lesz a teljes időre. Nem nagyon érdekel az autóm azon túl, hogy elvigyen A -ból, B -be. Ha jól emlékszem, akkor a jobb hátsó ajtó még ép rajta. :)

(#19) bitpork válasza Somatom (#18) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Nyugi az itt megjelenők többségének az autója makulás :K Akié meg nem , az meg majd lesz :))

(#20) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

A talános listára én is feliratkoznék a családommal :R

(#21) bitpork válasza bacsis (#20) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Mi az hogy "talános lista"? Addigra visszajöttök nem? Akkor itt a helyetek! Mondjuk a lyányok nemtom mennyire fogják viselni a sok autót :B

(#22) Qru

Qru
(MODERÁTOR)

Nekem az a hétvége nem jó, ha van B időpont én arra szavaznék. :R

(#23) bitpork válasza Qru (#22) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Jelen állás szerint nincs B időpont. Mágus2nek indul a saját vállalkozása és csak ez az a hét amikor Ő, az asszonykája Ágó és a trónörökös is szabad. De ettől még lehet még ott találkozni ;)

(#24) BigBlackDog

BigBlackDog
(veterán)

:C :R Szeretnénk mi is bejelentkezni 2 fővel.

(#25) bitpork válasza BigBlackDog (#24) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

És most milyen gépcsodával? :P

(#26) BigBlackDog válasza bitpork (#25) üzenetére

BigBlackDog
(veterán)

Hát, most nem lesz semmi extra ilyen téren, de majd valamelyik sarokba parkolok, hogy legyen hely az érdekesebb daraboknak is. :D Valószínűleg a céges Leon lesz a "kiválasztott".

(#27) MurdR

MurdR
(HARDVERAPRÓD)

Itt is két fő. Ja és ha valaki szereti még rajtam kívül, akkor hambikészítést bevállalok :D

Persze csak akkor, ha a házigazda áldását adja. :B

[ Szerkesztve ]

(#28) bitpork válasza MurdR (#27) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Pulled pork volt tervezve de ha te vállalod a beszerzést és elkészítést akkor felőlem mehet! Csak akkor számolj egységárat és mielőbb dobd be! Illetve akkor kellene valami mobil alkalmatosság még a sütéshez - bár ezt a felmerülő igények tekintetében lehet majd kezelni.

(#29) Fehér Farkas válasza Zolás (#14) üzenetére

Fehér Farkas
(aktív tag)

Eljössz a traktorral, egy félpóton nincs mit nézegetni amúgy se.

(#30) MurdR válasza bitpork (#28) üzenetére

MurdR
(HARDVERAPRÓD)

A napokban kiszámolom az árát neki hogy mennyire jön ki, és bedobom ide a közösbe. Ha sokan kérnek akkor meg leviszem brünhildát is

(#31) bitpork válasza MurdR (#30) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Várjuk korgó gyomorral!

(#32) Somatom

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Ez milyen hosszú gasztroparty? Egy nap, egy hétvége, egy hét?

(#33) bitpork válasza Somatom (#32) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Általában szombat reggeltől estig.

(#34) Somatom válasza bitpork (#33) üzenetére

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

OK.

(#35) aero.

aero.
(veterán)

Sajnos nekem sem jó, 5.-én indulok haza, ha esetleg lesz még utána valami, akkor arra lehet résztvevő lennÁk. :R

(#36) bitpork válasza aero. (#35) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Melyik haza? ;]
Akármi is akad, jelezzük :K

(#37) Aggregátor válasza Qru (#22) üzenetére

Aggregátor
(nagyúr)

Nagyon szívesen mennék, de pont az a hétvége nekem sem jó :(

bitpork, ha esetleg lenne igény majd afterparty-ra augusztus utolsó hétvégéjén, akkor arra benevezek :)

(#38) aero. válasza bitpork (#36) üzenetére

aero.
(veterán)

Magyarországra, Walesből. Megnyerném a legmesszebbről érkező címét? ;]

(#39) kisza25

kisza25
(félisten)

nekem augusztus 3 pont váltás, mondjuk 30 perc alatt ott tudok lenni, csak előbb ki kell ganézni a kecót, meg fogadni kell a vendéget, szóval 17:00 előtt biztos nem érnék oda.

#szarolasz

(#40) Johnny_vT válasza bitpork (#10) üzenetére

Johnny_vT
(aktív tag)

Na banyek, ez az időpont nekem nem passzol :(

Viszont jó tudni, hogy pár utcára vagy a nyaralónktól :D

(#37) Aggregátor
Szintúgy! 23-1. között leszek otthon :)

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#41) Fehér Farkas válasza bitpork (#36) üzenetére

Fehér Farkas
(aktív tag)

Ez amúgy kinek a háza ahol a buli van?

(#42) rob210

rob210
(nagyúr)

Akkor ez most a 03.-04.
Vagy az első teljes hét azaz 10.-11.
Biztos én vagyok a suta, de kerek perec nem lehet kiírni az időpontot :U
Ha ezek után mehetek akkor 90%ra mondom, csak a munkától függ.

Renault power :D

(#43) Tsebacsi

Tsebacsi
(veterán)

Meglátom Bitpork, lehet pont azon a hétvégén jövünk haza osztrákiából :(

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#44) Fehér Farkas válasza rob210 (#42) üzenetére

Fehér Farkas
(aktív tag)

Elvileg 3-a szombat lesz.

(#45) Somatom válasza rob210 (#42) üzenetére

Somatom
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Jogos. A 10.-11. nálam már bukta.

(#46) bitpork válasza Fehér Farkas (#41) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

A miénk.

2All: Mivel a szervezéskor 2013ban Mágus2-vel kezdtük el , ezért hozzá igazodom az időpont kapcsán. Ő Kassáról jön amikor van idő - most a trónörökös és a saját vállalkozásba menetel is szűkíti a keresztmetszetet. Jelenleg ennyi az infóm- augusztus első hete. Próbálom minél jobban pontosítani de addig is nekem az első hét az 3.-a .

(#47) rob210 válasza bitpork (#46) üzenetére

rob210
(nagyúr)

Így oké a 3.a szabad akkor kalibrálj velem is.
A kaját még eldöntöm.
Illetve megérdeklődöm a családot érdekli-e vagy menjél egyedül villáskulcsozni lesz megint :)

Renault power :D

(#48) raczger

raczger
(őstag)

Ha 3.-ai hétvégén lenne, akkor engem is érdekelne.

Ja és nekem van szmókerem :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#49) bitpork válasza raczger (#48) üzenetére

bitpork
(veterán)
LOGOUT blog

Akkor Neked kell csinálni a pulledet! Végre egyszer, talán első alkalommal lesz lehetőségem autóbuzulni és nem szénné égni a grill mellett!!! ;]

(#50) Qru válasza Aggregátor (#37) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Az aftert támogatom! :C

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.