Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz raggg #120 üzenetére

    SPOILER lehet egyeseknek!

    "pl. az elején tetszett, hogy Possessiont kell nyomni a robotra, de sajnos több ilyen nem volt"

    Ez hülyeség, ott használod, ahol jól esik, harcok közben az erősebb ellenfelek ráküldte komoly zűrzavart lehet okozni, szerintem pont jópofa, hogy semmi nincs ráderőltetve, azt használsz és úgy, ahol/ahogy jól esik. (persze nehéz beleképzelni magunkat, mert nincsenek ilyen képességeink, de ha belegondolnál, akkor a való életben is úgy oldod meg a helyzeteket, ahogyan épp tudod a birtokodban lévő felszerelések segítségével. Ha több is van, akkor választhatsz.)

    Tény, hogy az 1-ben(de még a 2-ben is) jópofa dolgokat lehetett kombózni a plazmidokkal, de valljuk be, hogy 90%-ban ott is a 1-2-punch(haha :) ) kombó jött be mindenkinél. Kicsit nekem is hiányzik, jobban ki volt dolgozva, de szerintem itt is baromi élvezetesek a harcok. Egy possession a nagyvadra, bucking bronco, aztán lehet aprítani a shock jockey-val. De a murderous crows is mókás kis káoszt tud okozni. Nagyon jó ez, nincs vele semmi baj, a legtöbb vigor jól használható minden harcban, ha meg egysíkúnak érzed, akkor válts taktikát. Nálam nincs két ugyanolyan harc egyikre ezt küldöm, másikat úgy robbantom... nagyon élvezek minden összecsapást, 100x jobb, mint a mostani fps-ek 90%-a, ahol csak két lehetőség van, de az egyikben tuti meghalsz...

    "Megmondó" cikket meg én is tudok bármikor írni.

    Szrk.:
    Szigorúan szubjektív, de ez a cikkíró egy gyökér. Igyekszem korrekt lenni és végigolvasni, de amennyi bénaságot összehordott az első felében, egyre nehezebben megy az olvasása.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák