Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz BalaNce87 #34 üzenetére

    kicsit beléd kötnék, de nem rossz szándékkal :) ne vedd kötözködésnek... (van bennem töltet is már rendesen)

    "Az 1 az tényleg jó volt mert újdonságot mutatott fps-ek terén, de később meg már unalmas ugyanazt csinálgatni, pláne a fényképezgetéstől, az kikészített."

    na, sok helyről hallottam már ezt, hogy újdonságnak tekintették a bioshockban látott dolgokat: pl research, meg fegyverek modolása, satöbbi... a bioshock félig meddig a system shock 2 folytatásának készült... abban voltak hasonló dolgok rpg-sebb kivitelben... meg deus ex-ben is mintha lehetett volna modolni (rég játszottam vele, de 10/10es játék volt nálam) :) a bioshockban azért kicsit egyszerűbben voltak megoldva a dolgok, mint a ss2-ben, de így sem volt rossz... sőt... az elmúlt évek egyik legjobb játéka... nagyon várom a 2. részt, de kicsit félek, hogy itt kizárólag csak a készítők pénzszerzési hajlama motivál :S (pl max payne-ből is nálam az első rész 10/10 volt... a 2. pedig 10/4 kb :S)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák