Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz nemszabad #13 üzenetére

    Ez már hosszú ideje nem működik. Mindenki közreműködik mindenkivel. A Toyota is rég együttműködik a PSA csoporttal (Aygo - C1 - 108 | Pro Ace - SpaceTourer - Traveller), a BMW-vel is (ugye a D-4D-t kikukázták és BMW dízelek vannak a Toyotákban, cserébe a BMW használhatja a japánok hybrid rendszerét), a Mitsubishi L200 is már kapható FIAT emblémával, Mazda MX-5 szintén, a Nissannak milyen jót tett, hogy a Renault-nak is köze van hozzá, elég csak a Qashqai-ra gondolni, vagy a Juke-ra és még lehetne sorolni rengeteg módot, hogy milyen fajta közösködések vannak.

    Egyébként hallottam már széthulló Renault-ról és olyanról is ami Taxiként is iszonyat jól megállta a helyét, rohadó Mazdákról, szintén pár évesen rohadó Mercédesről, meg olyanról is ami hibamentesen túl van a félmillión, iszonyat jó Hyundairól, KIA-ról és Toyotáról is, szóval ilyet már nem lehet kijelenteni, hogy mi az ami 100% jó. Egyébként meg mindegy is, ha újonnan veszed, akkor az első 5 évig kicsi az esély bármilyen problémára is, ha meg van az garanciális, utána meg foglalkozzon vele a következő tulaj. Ha pedig használt akkor meg minden autó lutri, mert úgyis azon múlik, hogy mennyire törődött vele az előző tulaj, rendesen cserélte-e az olajat, van-e vezetett szervizkönyv, stb.

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz DithenS #43 üzenetére

    Egy jól felszerelt BMW 3er-t (a facelift előtti volt még) 180LE-s motorral (benzin), ülésfűtéssel, bőrrel, sötétített üvegekkel, automata csomaggal, holttérfigyelővel, meg minden egyéb szir-szarral 12-13 millióért állítottam össze. Ugyanezzel a felszereltséggel és motorral a Mazda6, CX-5, Ford Mondeo, Kuga, KIA Sportage, Hyundai Tucson vagy árban, vagy 1-2-3 millióval volt olcsóbb..Nagyon maximum a 3, ráadásul a Mazdánál meg csak csomagok voltak, nem is lehetett olyan jól összeállítani az autót. Szóval ez a "ugyanaz a tudás, feleannyiért" baromira nem állja meg a helyét. A prémiumok közül pedig messze a BMW-t tudtam összeállítani a legjobb áron a C-Klasse 2 millióval is fölé ment, a Lexusról nem is beszélve. Igaz utóbbiban jóval nagyobb motor is volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák