Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz tesz-vesz123 #903 üzenetére

    Hú, én értem, hogy lelkes vagy, de azért hidd el, iOS-en is vannak ám rendszer - és 3rd party appok kapcsán anomáliák...
    Én 2010 óta használok szinte kizárólag iPhone-t saját telefonnak (majd jött a többi Apple cucc, amelyik kellett), nincs tökéletes és hibamentes rendszer - és szerintem a még régebbi motorosok is tudnának mesélni.

    Nem akarok beleszólni, de mielőtt tényleg az egekig magasztalod a telefont, tényleg vedd meg a sajátod, kezdd el belakni, használd rendesen, aztán nézzük meg, 3-4-8-26 hét alatt nem akadt-e meg egyszer sem valamin.
    Lassulás nem jellemző, de azért lesznek itt elvétve force quit - app bezárások, beakad valami app process, melegedni kezd a telefon és 3-4 óra alatt leszívja az akksit ameddig nem lesz rá frissítés...
    És még csak most kezdenek jönni a 3rd party app widgetek is, nem véletlen nem voltak ezek eddig iOS-en, tudnak ám szarakodni, droidosok mesélhetnének (én épp egy beragadt droidos widget után nem bírtam megválaszolni egy állásinterjús visszíhívást, ott vágtam falhoz a Galaxy S-t, és mentem le Telekomhoz alternatíváért... :). True Story).

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák