Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Navaren #1820 üzenetére

    Hát nem tudom pontosan mire gondolsz, de a videó alapján a 12pro agyon vissza verte az S20 ultrát minden téren. A 10-20% megvolt a 11pro-hoz képest is.
    A grafikai rész tényleg érdekes volt, de szerintem itt köze lehet az optimalizáláshoz is. Elképzelhető, hogy egy következő verziószámú 3D mark már valósabb képet ad az A14-ről. Erre azért tippelek, mert a 12pro sokkal stabilabb volt a teszt folyamán, mint a 11pro. Mintha valami bottleneck hatás lenne csak. Mindegy mi volt épp a grafikai teszten nagyjából egyenletes teljesítményt nyújtott. A 11pro viszont ugrált és a hosszabb idejű teszten is ez látszódott. Szóval szerintem csak a graf teszt nem tudta kihozni a maxot a 12pro-ból.

    De összességében a teszt nekem leginkább azt mutatta meg, hogy azért elég ütősre sikerült a 12pro. Az 50% nyilván kissé túlzás, de azért ha azt vesszük, hogy az S20 ultra is jóformán zsírúj típus az augusztusi megjelenésével, az októberi i12pro meg szanaszét alázza... Azért az sokat elmond.

  • jegesib

    aktív tag

    válasz Navaren #1820 üzenetére

    vhol szégyen ez nyilván, de 2 dolog jutott az eszembe hirtelen:
    1. Ugye év végére ígértek arm-os mekeket, sanszos h annak is ugyanez a proci az alapja, gondolom több core-al, némileg felcsavart frekivel, vmivel komolyabb hűtéssel és GPU-val. Annak a bemutatóján is mondani kell vmit, h mennyivel erősebb a mostani iphone-nál, az nem venni ki jól magát, ha "csak"ugyanolyan erős lenne.
    2. gondolom ezek az értékek már így is bőven túlmutatnak egy telefon valós igényein, a játékokon és a videó szerkesztésen kívül nagyjából semmi nem veszi igénybe ezt az erőt, ez meg az összfelhasználók számához képest marginális, faszméregetésen kívül másra nem igazán jó, szóval talán kicsit lassítanak a fejlesztésen, amit nem is bánnék.

Új hozzászólás Aktív témák