Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ISari

    tag

    válasz Megane2000 #8 üzenetére

    És végre megvan...
    Igaz el kellett autózni érte Németországba, és a karácsonyfa alá már nem fért be, de tegnap meglett.
    A német Medi Markt-nál lehetett rendelni, de persze onnan nem küldik Magyarországra, így maradt a bolti átvétel. Passaut választottam, mert az viszonylag közel van. Ráment a tegnapi nap meg egy tank gázolaj, de begyűjtöttem. :))

    Az első benyomás pozitív. Elegáns design, minőségi anyagok. :C
    A párosítással kicsit megszenvedtem. két reset után sikerült csak. A sorrendet rontottam el és az Android Wear nem találta. Nem szabad párosítani rögtön Bluetooth-al, hanem az Android Wear programmal kell. (RTFM) :W

    A telefon (Asus Padfone New Infinity) kicsit megzavarodott. kb 1 percenként kiírja, hogy az e-mail alkalmazás leállt. Ha megnyitom működik rendesen, de folyamatosan dobálja a hibaüzeneteket.
    A telőra ráférne egy hard reset. Szerencsére van egy backup. Összelővöm azzal és megnézem, hogy mit szól hozzá.

    Testre szabtam az óra kijelzőjét kijelzőt, beállítgattam ezt azt.
    Kicsit furcsa volt, hogy halványan világít standby állapotban, ezért estére kikapcsoltam.

    Tesztelem tovább. Ha lesz értékelhető tapasztalat, megosztom itt.

    A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

  • ISari

    tag

    válasz Arween #30 üzenetére

    PÜ ment :))

    A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

Új hozzászólás Aktív témák