Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    válasz Kutykurutty7 #5301 üzenetére

    +1 és véleményem szerint fárasztó is már ez a stopperes küszködés...
    Beállítom, hogy akár 100 méter után rezegjen és rezeg, vagy tetszés szerint 1000 méter után. A telefon kell mellé és kész. Azt meg felcsatolom a koromra.

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

  • Crus

    őstag

    válasz Kutykurutty7 #5301 üzenetére

    Szerintem, meg még pár 100-1000 user szerint nem. Az, hogy te/ti nem mozogtok, vagy ha mozogtok nem érdekel benneteket egy fitness karkötő normális működése, arra is van jelző... Neked, nem kell, akkor a másiknak sem kell. Fck logic.

    Nem vitát indukáltam, hanem leírtam egy problémát, amire érdemi választ senkitől sem kaptam. Tiszta szégyen, hogy egy külföldi fórumon hívják fel aztán a figyelmem arra, hogy létezik egy MAGYAR third party app, amivel valamiféle stopper megoldható. Régen a PH nem ilyen volt... érezhető vegytisztán, hogy ha valakinek problémája, kritikája, negatív észrevétele van egy termékkel kapcsolatban, akkor sokan mintha személyes sértésnek éreznék az elhangzottakat.

    Egy óra időmérő eszköz. Minden valamire való fitnesskarkötő képes az idő kijelzésére. Erre ez is képes. Innen már csak fél lépés, hogy te magad is indíthass egyéni időmérést, vagy legalább egy nyamvadék mp kijelzést. A sok 100 évvel ezelőtti órákon, időmérő eszközökön szintén volt LÁTHATÓ mp kijelzés. De, hogy ezt el kell magyarázni egy fitness karkötő kapcsán, az betonkemény. És pontosan ezért nettó baromság a kerékcserés párhuzam, mert alapvető funkcióról van szó.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other. - Az atomháború szörnyen unalmas.

Új hozzászólás Aktív témák