Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz pusszycat #178 üzenetére

    Mitől lenne drágább? Nyilván az S8-at ki tudod már fogni áfacsaló bűnözőktől közel ennyiért vagy Németországban egy Media Markt akcióban, ami sem a Németországon kívül élőket, sem pedig az akción kívüli időszakban telefont keresőket nem vigasztalja.

    Hozzáteszem én is S8-at vennék azonos áron, de én például nem vásárolok szürkeimportból, így eleve 200k felett indul nálam egy S8 ára. Nekem ez jelentős különbség, én eleve a 100-150k közötti árszintre vagyok belőve, mert sajnálok ennél többet egy telefonra költeni. Nálam a OnePlus mellett szól még a bootloader nyitás szabadsága, nekem ez anno Nexus eszközök miatt egy megkedvelt dolog lett, mert a gyártói support leállásával ott van még a közösségi ROM-ok tengernyi választéka.

    Én az LG G4-em szolgáltatótól vettem (akkor még 210k volt a hivatalos ára, én kihoztam 130-ért, szürkeimportban sem volt még 160k alatt) és egy dolgot nagyon megszerettem, ami borzasztóan hiányozna a OnePlus-ból: Az optikai képstabilizátor. Sajnos ezen az árszinten még egyáltalán nem általános, hogy van a telefonokban.

Új hozzászólás Aktív témák