Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz tuki2200 #159 üzenetére

    Nekem idén a negyedik telefonom lesz, igaz ebből az egyiket egy baleset érte, azért kellett cseréljem. Nem hiszem, hogy attól leszel felnőtt, hogy 5 évig használsz valamit :U Gondolom neked is van hobbid, aminél rendszeresen nézegeted, próbálgatod az újabb, másabb cuccokat, költesz rá a racionálison felül is pénzt. Ha nincs, akkor jó eséllyel robot vagy... vagy kínai :D

    Blizzardking: Jobb a dinamika, élénkebbek a színek, és az előlapi kameránál a stabilizálás is látványosan jobb mint az i7. Igazából szerintem egyedül a hátlapi kamerának a stabilizálása a gyenge pont, nem tudom ezt lehet-e utólag javítani szoftveresen, de ha igen, akkor elég jó kis kamera lesz ez :K
    Plusz az i7 mikrofonján alig hallani, amit a faszi mond, az OP5 sokkal jobban rögzíti a hangot.

    NandorHUN: Hát, szerintem ha valamilyen telefon óriási csalódás az elődhöz képest, akkor az pont a P10. A SoC-on kívül szinte semmiben nem változott, ellenben jelentősen drágult. Egy Honor 8 mellett sem látom igazán értelmét, de Honor 9 mellett végképp nem.

Új hozzászólás Aktív témák