Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babosmiki

    addikt

    válasz GreenGoblin #7 üzenetére

    Végül is vésztöltésre elegendő lenne, de igen, ennyiért.. :Y

    "Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

  • fateless

    veterán

    válasz GreenGoblin #35 üzenetére

    Az ugye megvan, hogy ugyanúgy leválasztod mind a kettőt könnyedén?
    Ráadásul - nem adták meg a méretét, és még az Apple oldaláról elérhető tesztnél sincs ott a mérete, de fél inch körülönek írják - nem vékonyabb, mint a "belebújós".

    Nem akarlak rábeszélni, ugyanakkor ezzel az eszközzel max ccm-ben lesz kisebb, de ugyanúgy (sőt, inkább) ki fog állni. Amikor először vettem ilyen eszközt sok éve, akkor is voltak már ehhez hasonlók, de pont az motivált engem a "kabátos" kialakításban, hogy kevésbé tud beakadni, mint ez. Egyébként az egyiknél felpattintod, a másiknál belecsúsztatod. Bizonyosan nem a fél másodperccel tovább tartó folyamat fog problémát okozni.

    Mindenesetre az indok, amit írsz: " itt ha nem kell leválasztom azt csókolom." mindkettő esetén létezó opció, ha nem kell, nem hagyod rajta és kész - ezért is válaszoltam...

    Zsolt_72 #36
    Így van, más igényekhez más eszköz társul. Amit látok, hogy mások is gyártanak ilyen eszközt (akár itt is láthatók) féláron. Ami egyedül az almás termék mellett szólna nálam, az a következő: automatikusan bekapcsol a töltés - nem is értem, hogy a másikakat mirt nem így csinálták meg. Ez szerintem teljesen alap kellene, hogy legyen minden "felcuppantható" mágneses akku esetén, hiszen mi másért tenné fel valaki a készülékére. Ez a funkció simán lehet deal breaker, úgy vélem.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák