Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz D.Va #22 üzenetére

    Az a baj, hogy elbeszélsz mellettem. Mind a 3 példa amit hoztál ( a Ferrari , a gyémánt és a Mona Lisa ) mind egy olyan produktum amiből kevés , illetve a Mona Lisa esetében egyetlen darab van. Én épp erről beszélek , hogy érthető az, hogy egy ferrari miért drágább mint egy suzuki , érthető az, hogy egy gyémánttal kirakott gyűrű miért drágább mint az amelyik egy sima ezüst karika és érthető az, hogy a mona lisa miért értékesebb, mint egy családi nyaralásos kép amit itthon nyomtatok. A ferrari gyártása/anyaghasználata/minősége MAGASAN egy suzuki felett áll, ahogy a gyémántból is szignifikánsabban kevesebb van, mint az ezüstből. Épp ezért indokolatlan a skin, mert photoshop effektet bárki tud használni és az egyetlen egyszer 20 perc alatt megrajzolt minta utána KORLÁTLAN mennyiségben másolható bármiféle további befektetés nélkül (mivel onnantól sem idő, sem pénz, sem anyag nem kell a másolat elkészítéséhez). Ha a ferrari korlátlan mennyiségben másolható lenne, azt sem lehetne 100millióért eladni mert az értékét az adja, hogy emberi kezek rakják össze 4 hónap alatt, válogatott alapanyagokból, teljesen a vásárló kívánságai szerint.

    A világ legdrágább karambit kései nem kerülnek annyiba (az IGAZI kések) mint amennyiben CS:GO-ban a skin ára. Mond , hogy ez valid kérlek :K :K

    Tehát jók a példáid , csak egyik sem igazolja a válaszodat a kérdésemre.

    szerk: egyébként itt most nem arról van szó , hogy megtudom e venni avagy sem. Meg tudnám venni akármelyik skint. Nem akarok 3-4-500 eurós skint venni , engem alapvetően a létezése zavar (a 4 sorral feljebbi megállapításom okán), ezt vedd figyelembe amikor erről beszélünk.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák