Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz kwzatz #230 üzenetére

    Összes Darksiders-t bill+egér-el vittem végig mindenféle gond nélkül,Darksiders 3 NG+ on is úgy viszem. :)

    Nekem kontroller max bunyós illetve séta szimulátor/lassú játékokhoz oké,autóversenyt 1x próbáltam de nagyon nem jött be 'na most bill se egy csoda oda de nekem még az is jobb volt'.

    Vannak egyedi esetek amikor viszont kénytelen vagyok használni 1-1 Boss fight/map miatt mert 'elcseszettül' csinálták meg PC-re.
    COD WW2 single player vége fele volt egy tankos pálya amit az istenért se bírtam megcsinálni mert borzalom volt az irányítása a tanknak.
    Bedugtam kontrollert mert azt ajánlották neten,kb 2-ik próbára meglett.. :DDD

    Per pill a Batman Arkham szériát játszom bill+egér-el és kényelmes de Boss fight-hoz be van dugva a kontroller mert azok botrányosak tudnak lenni.
    Deathstroke konkrétan bugos volt ha nem kontroller-el akartam csinálni akkor nem mutatta bizonyos támadásaira a counter lehetőséget,na erre így 1+ óra idegelés után kerestem rá és kontroller volt rá a megoldás. :(((

    [ Szerkesztve ]

  • Daelion

    őstag

    válasz kwzatz #238 üzenetére

    A bill+egeres DS dolgot én is elkövettem de nem tartott sokáig mert alapvetően nincs meg a kellő türelmem/idegzetem ahhoz a játékhoz. :N

    Lords of the Fallent viszont simán játszom bill+egérrel és nem éreztem,hogy kéne kontroller.
    Ezt még befejezni is sikerült,NG+ közepe után tettem félre a játékot de lehet majd még újra játszom másik build-el.

    Ami engem legjobban zavar kontrollerel a kamera kezelés/precizitás,bár lehet sok-sok gyakorlással menne az is jobban de minek 'kínozzam' magam ha nem muszáj.
    Ezért is szeretem lassú játékokhoz vagy ahol nem kell mozgatni a kamerát mint pl oldal nézetes játékok,oda tényleg jó dolog.

    (#243) rup1u5

    DOOM+kontroller,azt a Doomguy meg ne hallja mert személyesen fog kicsinálni érte. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák