Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz martonx #107 üzenetére

    Nem hinném, hogy a visszaküldött telemetriából nem lehetne kigobozni, hogy kinek mi van a gépében, és ha pl nem éri el a 10%-ot, 1%-ot globálisan akkor nem nyomjuk ki neki másnap már, hogy "nem naprakész a szoftver, frissítés elérhető" ... Hanem pl ai generált statisztikát kap, hogy pl mi ami régi, és esetleg bajos lehet.... Nem is kéne mindenkinek így nyomni elég lenne, ha pl ez lenne a "tudj meg többet" mögött, és nem egy opps something went wrong szntű semmit mondó cucc....

    Nekem is lejött a 2004, egy hét alatt 8-10-szer kékhalálozott... Minden ajánlott dolgot próbáltam, semmi... Visszatértem OS alapján a 1909-re... Azóta meg a ritkán de használt Edge nem működik.... Arra is megpróbálva mindent nem jutottam előre, és maradt a konklúzió: OS reinstall kéne, vagy képből visszaállítás.

    Ha tudom, hogy ezt okozza a 2004, akkor nem érdekel... De persze egy hónapon belül megint fog zaklatni, hogy elérhető, mert én biztosan nem tudom, hogy miért nem akarom felrakni.

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák