Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor7th

    addikt

    válasz Xaels #5 üzenetére

    Nem gondoltam. Nyilván majd meglátjuk mi lesz, lehet igazad van és ezért van.

    A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

  • kwzatz

    őstag

    válasz Xaels #5 üzenetére

    "A játékboltok, használtjáték kereskedők nem fognak tapsikolni az EA modelljére, nekik az az érdekük hogy megbukjon és ezért biztos meg fognak tenni mindent. Akár rossz híreket is keltenek."

    Kb. az összes nagyobb játékokkal foglalkozó oldal lehozott egy "BFV pre-order sales are weak" cikket néhány napja. Adja magát, hogy sokkal alacsonyabbak lesznek az eladások, mint a BF1 esetén. Én a legjobban azon röhögtem, hogy az egyik vezető, Patrick Söderlund, akitől a "Ha nem tetszik, ne vedd meg a játékot" mondat származik, elhagyja a céget. Minden bizonnyal véletlen és az óriási BF V "siker" előtt döntött így. :D

    wjbhbdux: Azért játszanak még elegen vele, soha nincs gond azzal, hogy csatlakozz egy game-be. Hogy őszinte legyek, szerintem most az is nagy hiba volt, hogy ilyen olcsón szórták a BF1-et, mert ahogy írod is, nem úgy tűnik, hogy olyan óriási a különbség a BFV-höz képest. 5€-ért (1600 Ft) be tudtam szerezni az összes DLC-jével együtt. Emellett elég kellemetlen periódusban jelenik meg a BFV, egy héttel előtte jön az új CoD, egy héttel utána a Red Dead Redemption 2. Ahogy olvastam, nem fut túl jól az alpha, ha a béta idejére nem lesz megfelelően optimalizálva, az további potenciális vevőket riaszthat el.

    Valójában amúgy egyáltalán nem sajnálom őket, emlékszem a bunkó viselkedésükre a Battlefield 1 trailer idején a CoD-os csapattal szemben, a reakciójukra a BFV bemutató trailerének kedvezőtlen fogadtatása után (kommenteket töröltek a videó alatt, leidiótázták a vásárlók felét, well played :D ), ott van a Battlefront II-es lehúzás is, most jön a pofon.

Új hozzászólás Aktív témák