Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    válasz Gergosz2 #3 üzenetére

    Én nem azt mondtam, de jó lenne, ha jövőre jönne, ez csak szarkazmus volt. :N

    Én is nagyon várnám amúgy azt az új bad company-t :C . A BC2-vel léptem be a battlefieldezők táborába. A fegyverhangok terén nagyot alakított, a fegyvereknél érezni lehetett, hogy ez meg az erős, de lassú, a másik meg alig tudja egymás után nyomni a golyókat, olyan gyors. :o

    Nomeg a többieknek meg ennyit: Jöttek ilyen gyorsan a kiegészítők a BC2-nél is, csak ingyen!. A bf2 gyorsasága nagyjából a helyénvaló fizetős tartalom készítési ideje terén. Ezek amúgy DLC-k (downloadable content), és nem kiegészítők (expansion pack), ha valaki nem vette észre az idő elteltével. Így a BC2-nél is pénzbe került a vietnam, mert már az egy IGAZI kiegészítő volt. (persze tudom, konzolon a pályák is elvileg fizetősek voltak, de ez van). Persze az sem elhanyagolható, hogy a DLC-k azért terjedtek el, mert egyszerűen az EA-s gammáknál nem lehet már moddolni.

    Tehát azt mondom, sokkal jobb lenne, ha kapnánk feleannyi pályát még extrába, de ingyen, és mellé jönne egy akár teljes játék árú kiegészítő pl. a 2142 rekreációja.

    [ Szerkesztve ]

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák