Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz theniel #40 üzenetére

    De mondom, ezt meg mondták a megjelenés előtt, hogy ahhoz, hogy mindent csutkára fullra kapcsoljon az ember ahhoz 580SLI kell, illetve ott volt az Open BETA ahol ki lehetett próbálni, nem értem miért vagy meglepődve.

    Amúgy meg a HBAO meg a BLUR csak zavaró tényezők multiban és semmit nem veszít a játék látványban ha ezeket kikapcsolod csak nem fogja elmosni a perifériában levő dolgokat és kevésbé fogják kisütni a szemed a fények. ULtra és High beállítások között meg szinte semmi különbséget nem lehet látni csak ha nagyítóval keresed. Persze ha csökött módon ragaszkodsz hozzájuk akkor még várnod kell vagy még mélyebben be kell nyúlnod a zsebedbe.

    Én is emiatt a játék miatt spóroltam ki a 6970-esre a pénzt és még ezt sem boltban vettem, de eleve úgy álltam hozzá, hogy tudtam nem fog minden ULTRAN menni.

    Ha mikrolaggod van azt okozhatja driver gond is és egyes játékok erre kifejezetten érzékenyek. BF3 is elég rosszul indult ilyen tekintetben.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák