Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz #56573440 #48 üzenetére

    Ne érts félre, én sem vagyok álszent, (sem irigy a másikra), ha megtehetem (és többnyire meg), én is megveszek egy season pass -t, vagy különálló DLC -t, ha úgy érzem hogy kell nekem.

    Nem állok ellenségesen azokhoz sem, akik ezeket a tartalmakat, de azért lássuk be, hogy a nagy általánosság ész nélkül veszi meg azokat a tartalmakat, amik amúgy rohadtul nem érnek annyit, amennyit kérnek érte. (Season Pass annyiba kerül mint az alapjáték? WTF? Mire fel?)
    És nem mutogatok és gondolok most se rád, se senkire, általánosságról beszélek, akinek nem inge, ne vegye magára.

    Megfogni ma már semmiképpen sem lehet, kis emberek vagyunk mi ahhoz, és más véleményét nem változtathatjuk meg, de tény, hogy gusztustalan az, amit ma a játékiparban vastag bőrrel a pofájukon művelnek. (EA és társai)

    Nem a DLC a baj, amennyiben az tényleg egy igazi, kiegészítő tartalom. Régen is volt, még ha nem is így hívtál. Az a baj, hogy az esetek többségében az alapjátékból van kivágva.

    Látod, pl. téged zavar a konzolport, pedig utóbbi sem más, csak üzlet. Mivel jóval több player van konzolokon, PC -n kevesebb, nyilván nem éri meg nekik nem portolni egy játékot. Ez ugyan úgy pénzről szól, akárcsak a DLC.
    Nyilván nem 1-2 ember váltja meg a világot, ahogy mondtam. De ha valami nem változik, akkor ez csak rosszabb lesz.

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák