Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Vistaboy #22 üzenetére

    Igazából akit a single érdekel, azt ez hidegen hagyja. COD, Battlefield, mindig ilyen Season passal jött, rohadt drágán, de multiban ez kikerülhető, mert mint írták felettem is, a legjobb fegyverek a legjobb pályák az alapok, ráadásul ezeken a bónusz mapokon alig van player.
    általában a DLC ket lebontva meg lehet venni külön is. Most Pl COD -black opsban is akár 5 részben vehetsz pályákat, fegyókat stb., ami úgy már nem vészes.
    5 euró volt az egyetlen értelmes plusz pálya külön , amin játszanak is az alapokon kívül.

    Egyébként értem mit akarsz mondani és egyetértek veled. Arra kíváncsi leszek, hogy mi lesz akkor benne az alap multiban, ha ezeket a kötelező népeket kihagyják
    . Én valószínűsítem, hogy ez egy üzleti fogás, mert adott európai ország vásárlói meg fogják venni úgy is plusz pénzért a saját népüket a játékban, lásd franciák, oroszok, és így leakad a dupla pénz a játékért.

    Egyszerűen felháborító árakkal operálnak.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák