Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Silenzio #28 üzenetére

    Hát, elismerem százszor jártasabb vagy ebben a témában mint én, jómagam inkább filmkedvelő vagyok, és kb a Nolan féle Batman filmek voltak számomra a kevés jó film szuperhős kategóriában (és pont a Nolan féle Batman miatt kezdett el anno érdekelni a téma), az ilyen marvell féle filmeket messze kerülöm, de értem ha valakinek azon is szórakozik, én soha nem volt egy nagy képregény guru.

    De visszatérve, a Risest megértem ha sárba tiporod, mert megérdemli, és tényleg iagazd lehet, hogy Nolan nem tudott Bainennel mit kezdeni de a Dk szerintem csak azért, mert egynél több fordulat volt benne még nem gügyögő szarság :DDD

    ,,Nolannel sincs semmi baj, ő a 80-as és 90-es évek Batmanjét álmodta vászonra, de pl. Frank Millerhez képest nem okos, csak okoskodik, és borzalmasan túl van írva."

    Ő nem igazán tudom, hogy jön ide, tőle csak a Sin City van meg, aminek a látványa parádés, de az a film, amiben olyan rossz szövegek/keménykedések/hősködések voltak, hogy többször szünetet kellett tartanom a film nézése közben, nem tudom mivel okosabb a Siny City mint a Nolan Batmanjei, ott legalább nincsenek annyira röhejesen elfecsérelt dumák. Amúgy abban igazad van, hogy CN gyakran olyan mint egy székely, aki mindig túl akar járni az eszeden, és most már azért eléggé ismétli magát, de legalább gondolkodásra bírja a nézőt.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Silenzio #28 üzenetére

    Mit tanultál, hogy ilyen fincsa témákat választhattál? :))

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák