Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NewTiger

    csendes tag

    válasz mcsabee #26 üzenetére

    Hát azért hogy minden idők legjobb FPS lenne a COD4 single kampánya szerintem eléggé kétséges.
    Elsőre amikor végigtoltam én is hasra voltam esve tőle de érdekes módon azóta egyszer sem éreztem késztetést, hogy újra végigjátszam, csak egyes epizódokat vettem elő párszor. Kétségtelen, hogy a korábbi COD-okhoz képest voltak jó pillanatai amiket te is említettél én is nagyon bírtam őket (Az intro, az első pálya, az AC-130, az atomrobbanás, a sniperes küldetés és a bónusz pálya) de a fő irányvonal az megmaradt annak ami volt. A mész előre és lősz mindenkit, igaz csapatban vagy de a társak nem lőnek le senkit max. ha az be van scriptelve. Számomra külön idegesítő és kiábrándító, hogy amíg át nem lépsz egy láthatatlan vonalat addig özönlik az ellenség míg ki nem fogy a lőszered. Ezek engem inkább frusztráltak, idegesítettek és sokszor csak ásítozva nyomtam tovább. A legszomorúbb az egészben az, hogy ezt a legelső rész óta nem tudják kinőni és minden újabb részben lehet egy csomó olyan hibát bugot amit már korábban patchel kijavítottak. igaz ez a singlere és multira egyaránt.
    Én úgy látom, hogy megújulás az nincs csak finomítgatás és egy két újabb feature berakása. Ezek mellett ez lenne minden idők legjobb FPS-e?

    Hogy on is legyek :D : Szerintem mindenképp Év játéka Batman: AA

Új hozzászólás Aktív témák