Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztoldy

    senior tag

    válasz Huntszy #19 üzenetére

    Ha banktól fogod kapni a fizetési kérelmet, akkor elég lesz annyit visszaírni, hogy engedélyezed vagy OK és kész a fizetés, a bank vonja a számládról az összeget.

    QR kódnál lehet biztonsági faktor az, hogy a kiragasztott QR kód valóban azé-e, akinek te fizetni akarsz, de erre is biztosan lesz biztonsági megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.refundo.hu/?ref=175161

  • bambano

    titán

    válasz Huntszy #19 üzenetére

    na mégegyszer, mert vagy nem fogalmaztam pontosan, vagy nem olvastad a thread többi hsz-ét:
    "közölnöm kell az ügyféllel."
    szerinted mi az egyszerűbb nekem, mint szolgáltatónak:
    a./ rárakom a qr kódot a számla sarkára, és eljuttatom hozzád a számlát (amit egyébként is köteles vagyok megtenni)
    b./ 50 bank 100 féle apiját leprogramozom és minden ügyfélnél külön nyilvántartva (és up to date tartva!!! amit az ügyfelek jelentős része nem támogat) hogy melyik banknál bankol, hova kell küldenem a fizetési kérvényt, stb. stb. stb. elküldök egy fizetési kérvényt, kezelem, hogy lehet, hogy nem jó a hálózat, lehet, hogy a fogadó banknál leállás van, lehet, hogy a fogadó banknál api-t upgradeltek, de a szemét bank nem szólt, stb. stb.

    ha a b./-t választottad, bolond vagy.

    fentiek tekintetében a fizetési kérelem egy ordas nagy baromság, értelmetlen, különös tekintettel arra, hogy van jobb, amit a törvény elvár. legyél benne teljesen biztos, hogy előbb megyek el l1 w10 supportcsiknak, minthogy ilyet megcsináljak.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák