Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BookerDeWitt

    tag

    válasz kekegsm #597 üzenetére

    Egyébként valahol igaza van a kollegának! Jó nem ebben a formában,de a jelenlegi gyenge forint mellett nagyon nagy létjogosúltsága van a használt piacnak! Tudom,hogy új kártyákról van szó,de azért lássuk be nem egy olyan kártya van eladó,ami alig pár hónapos és olyan áron van ,mint a gtx960!Teljesítményben meg nagyságrendekkel felette! Azért úgy is megvan a majdnem 2-3 év garancia! Szóval érthető a kommentje!

  • jedis

    senior tag

    válasz kekegsm #597 üzenetére

    Hát szerintem egy 2.5 hónapos kártya, amire van még 2 év 9.5 hónap garancia, még újnak mondható ! Pl. a Sapphire kártyákra alapból csak 2-őt adnak, akkor azok már a originanl-ba is használtak ? ( poén :D )

    Azért készítettem ezt a hálálkodó "pósztert" a zöldeknek, mert pl. az Ipon-os árgrafikonokon simán látszik, hogy a sima 290-esek olyan 120 körül mozogtak még 2014.11.20 körül ! Onnan kezdtek mélyrepülésbe, természetesen a GTX970-es 110-es nyitóára miatt ! Most olyan 90-100 körül mozognak a 290-esek ! A tagunk, gondolom 90-ért vette meg anno decemberbe, de két hónap után mégis váltott ( igaz nem mondta mire, de gondolom 970, vagy 980-ra ) ! Így sikerült 70-ért megvenni ! Őszintén 90-ért én sem vennék, mivel 100 felé már 970-es van, de 70-ért nem tudtam otthagyni, főleg hogy Asus DirectCU2-es ! :D

    Mondjuk én meg egy ilyet hajtok, szóval nem árt a 4GB VRam hozzá ! :)

    LG 29UM65-P

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák